Twój koszyk

Kask dziecięcy Bollé Stance Junior w kolorze liliowym

179,73 zł
Kup ten produkt i zbierz 41 punktów

Rozmiar

Wybierz rozmiar
Wybierz rozmiar
Ten produkt jest tymczasowo niedostępny.Wybierz rozmiar
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Kask dziecięcy Bollé Stance Junior ma te same funkcje, co wersja dla dorosłych, zapewniając dodatkowe bezpieczeństwo dzięki zintegrowanemu światłu LED. System Click to Fit umożliwia precyzyjne dopasowanie kasku, aby z łatwością dopasować go do kształtu głowy. Posiada odblaskową naklejkę i pasek, aby być widocznym w warunkach słabego oświetlenia oraz zintegrowaną siatkę chroniącą przed owadami. Cechy: - Zalecane użytkowanie: Miejskie - System regulacji Click to Fit ze zintegrowaną diodą LED - Paski odblaskowe - Klej odblaskowy - Wyjmowana i nadająca się do prania wyściółka - Otwory wentylacyjne z ochroną przed owadami - Rozmiary: XS (47-51 cm), S (52 -55) cm) Technologie: - System Click to Fit System Click to Fit pozwala na precyzyjną regulację kasku. Możesz dostosować nacisk na głowę, aby uzyskać idealną stabilność. System Click to Fit umożliwia szybką i łatwą regulację w locie.
Referencja: BO-BOL32001-02

Wyróżniamy

Wysokiej jakości kask Bollé do przygód młodszych rowerzystów.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Wysokiej jakości kask Bollé do przygód młodszych rowerzystów.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.