Twój koszyk

Kask dziecięcy Lazer Pnut KinetiCore w kolorze czarnym

PVR 207,59 zł
174,98 zł
Oszczędzasz: 16%
Kup ten produkt i zbierz 40 punktów
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Kask dziecięcy Lazer Pnut KinetiCore został zaprojektowany, aby chronić i zapewniać doskonały komfort, niezależnie od tego, czy podróżujesz w foteliku dziecięcym, w przyczepce czy na rowerze towarowym. Samoregulujący się system EZ Fit zapewnia lepsze dopasowanie, a przyjazna dzieciom klamra boczna pozwala na łatwe rozpinanie. Pnut zapewnia zwiększoną ochronę dzieci podróżujących w fotelikach rowerowych, przyczepkach lub rowerach towarowych. Posiada wbudowaną technologię ochrony KinetiCore i dodatkową osłonę zauszników, która chroni najbardziej wrażliwą część głowy dziecka przed uderzeniami, a wszystko to w połączeniu z automatyczną regulacją EZ Fit poprawiającą komfort dziecka. Dzięki płaskiemu panelowi tylnemu kasku Pnut jest przystosowany do fotelika dziecięcego, co oznacza, że głowa nie jest wypychana do przodu, a jako pasażer możesz cieszyć się fascynującymi widokami i dźwiękami. Sprytnie umieszczona boczna klamra ułatwia zdejmowanie kasku i zmniejsza ryzyko bolesnego uszczypnięcia skóry pod brodą. Cechy: - Zastosowanie: miejskie - Bezpieczne dopasowanie - Bezpieczne - Jeden rozmiar (46-52 cm) - System regulacji: system regulacji EZ - Waga: 240 g (średni rozmiar CE) - 12 otworów
Referencja: BLC2227891150

Wyróżniamy

Samoregulujący się system EZ Fit zapewnia lepsze dopasowanie, a przyjazna dzieciom klamra boczna pozwala na łatwe rozpinanie.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Samoregulujący się system EZ Fit zapewnia lepsze dopasowanie, a przyjazna dzieciom klamra boczna pozwala na łatwe rozpinanie.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.