Twój koszyk

- 23%

Kask Lazer CityZen KinetiCore Ciemnozielony

PVR 259,93 zł
198,88 zł
Oszczędzasz: 23%
Kup ten produkt i zbierz 45 punktów

Rozmiar

Wybierz rozmiar
Wybierz rozmiar
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Kask Lazer CityZen KinetiCore przeznaczony jest dla rowerzystów, którzy chcą czuć się bezpiecznie na ulicach miast. Widoczność jest lepsza dzięki mocy świateł LED, a system TurnSys firmy Lazer zapewnia najlepsze dopasowanie. Jeśli poruszasz się po ulicach miasta na dwóch kołach, ochrona jest priorytetem. CityZen KinetiCore zapewnia całą ochronę, jakiej oczekujesz od kasku i nie tylko. Został zaprojektowany specjalnie dla osób, które na co dzień dojeżdżają do pracy po mieście i posiada podwójną warstwę nowej technologii KinetiCore, aby zapewnić najwyższy komfort i lepszą ochronę przy mniejszej wadze. Kompatybilność z uniwersalną diodą LED firmy Lazer zwiększa widoczność tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna. Komfort jest najważniejszy: sprytnie zaprojektowany duży przedni otwór wentylacyjny zwiększa wentylację kasku, a system TurnSys zapewnia łatwe dopasowanie. Dostępny w różnych rozmiarach, dzięki czemu znajdziesz miejski kask rowerowy, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Cechy: - Przeznaczenie: Miejskie - Odporne i trwałe - Regulacja w poziomie i pionie - Ochrona przed uderzeniami - Kompatybilność ze światłem LED - Lekki - System regulacji: system TurnSys - Waga: 420 g (średni rozmiar CE) - 5 otworów
Referencja: BLC2227891116-C

Wyróżniamy

Przeznaczony jest dla rowerzystów, którzy chcą czuć się bezpiecznie na ulicach miast.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Przeznaczony jest dla rowerzystów, którzy chcą czuć się bezpiecznie na ulicach miast.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.