Twój koszyk

Kask Lazer Strada KinetiCore Matowy Czarny

446,08 zł
Kup ten produkt i zbierz 102 punktów

Rozmiar

Wybierz rozmiar
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Kask Lazer Strada KinetiCore jest szybki, lekki i bezpieczny: Strada KinetiCore to wszechstronny kask, który zapewnia szeroką ochronę rowerzystom na każdym poziomie. Dzięki zwiększonemu komfortowi dzięki dopasowanemu systemowi ScrollSys i zaawansowanemu zarządzaniu wentylacją, aby zapewnić Ci chłód, wszystko, o co musisz się martwić, to przyjemność z jazdy. Nowa Strada KinetiCore oferuje lepszą ochronę dla wszystkich typów rowerzystów w przystępnej cenie. Dzięki zintegrowanej technologii ochrony KinetiCore i kontrolowanym strefom zgniotu, Strada zapewni Ci ochronę, niezależnie od tego, czy lubisz weekendową przejażdżkę, czy zmagasz się z długim dniem w górach. Kask zapewnia doskonały komfort w zakresie 360º dzięki łatwemu w regulacji systemowi ScrollSys i ruchomemu pasowi z przodu, który wspomaga wentylację, pomagając zachować chłód, gdy się pocisz. Uchwyt na gogle z TPU umożliwia bezpieczne przechowywanie gogli, gdy nie są używane, a opcjonalne uniwersalne światło LED mocowane do kasku w celu zwiększenia widoczności. Aby uzupełnić pakiet, jako zamiennik dostępna jest opatentowana skorupa Aeroshell, która pomoże Ci jechać szybciej i ochroni Cię przed żywiołami. Cechy: - Zastosowanie: MTB - Ogólna poprawa dopasowania i komfortu - System wentylacji Venturi - Brak punktów nacisku i lepsza wentylacja - Silikonowy uchwyt na okulary - Kompatybilność z oświetleniem LED - Lekki - System regulacji: system ScrollSys - Waga: 290 g (połowa rozmiaru CE) - 23 otwory
Referencja: BLC2227891206-C

Wyróżniamy

Dzięki zwiększonemu komfortowi dzięki dopasowanemu systemowi ScrollSys i zaawansowanemu zarządzaniu wentylacją, aby zapewnić Ci chłód, wszystko, o co musisz się martwić, to przyjemność z jazdy.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Dzięki zwiększonemu komfortowi dzięki dopasowanemu systemowi ScrollSys i zaawansowanemu zarządzaniu wentylacją, aby zapewnić Ci chłód, wszystko, o co musisz się martwić, to przyjemność z jazdy.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.