Twój koszyk

- 26%

Kask Lazer Vento KinetiCore czarny

PVR 1 208,89 zł
892,15 zł
Oszczędzasz: 26%
Kup ten produkt i zbierz 205 punktów

Rozmiar

Wybierz rozmiar
Wybierz rozmiar
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Kask Lazer Vento KinetiCore to nowa, lekka, aerodynamiczna konstrukcja Vento, która została zaprojektowana tak, aby jechać szybciej bez żadnych ograniczeń. Stworzony dla tych, którzy chcą czegoś więcej niż marginalnych korzyści, Vento zapewnia doskonały komfort dzięki systemowi dopasowania ScrollSys, który umożliwia dopasowanie dopasowania w ruchu za pomocą prostego przesuwania paska. Opracowany we współpracy z profesjonalnymi kolarzami, Vento minimalizuje opór i zwiększa prędkość bez uszczerbku dla wagi i komfortu. Rezultatem jest najszybszy kask szosowy, jaki kiedykolwiek wyprodukował Lazer. Zaprojektowany, aby być najszybszym w pozycji sprinterskiej pod kątem 15º, przepływ powietrza jest zoptymalizowany, aby pomóc Ci zwiększyć prędkość i awansować. Dodaj do tego innowacyjny system wentylacji z efektem Venturiego firmy Lazer, który odprowadza gorące powietrze z tyłu, oraz ekskluzywną technologię ochrony KinetiCore, a rezultatem jest zaskakująco szybki, lekki, wygodny i dobrze wentylowany kask. Charakterystyka: - Zastosowanie: Szosowe - Osiągi aerodynamiczne - Ogólna poprawa dopasowania i komfortu - System wentylacji Venturi - Bez punktów nacisku i z większą wentylacją - Silikonowe wsparcie okularów - Kompatybilność z oświetleniem LED - Lekkość - Redukcja plastiku - System regulacji: system ScrollSys - Waga: 290 g (połowa rozmiaru CE) - 13 otworów
Referencja: BLC2227889969-C

Wyróżniamy

Stworzony dla tych, którzy chcą czegoś więcej niż marginalnych korzyści, Vento zapewnia doskonały komfort dzięki systemowi dopasowania ScrollSys, który umożliwia dopasowanie dopasowania w ruchu za pomocą prostego przesuwania paska.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Stworzony dla tych, którzy chcą czegoś więcej niż marginalnych korzyści, Vento zapewnia doskonały komfort dzięki systemowi dopasowania ScrollSys, który umożliwia dopasowanie dopasowania w ruchu za pomocą prostego przesuwania paska.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.