Twój koszyk

- 26%
Technologie

Kask POC Octal MIPS Hydrogen White

PVR 866,37 zł
641,27 zł
Oszczędzasz: 26%
Kup ten produkt i zbierz 148 punktów

Rozmiar

Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Technologie
Kask POC Octal MIPS nadal stanowi ewolucję w zakresie ochrony rowerzystów szosowych. Charakterystyczny, niezwykle lekki kask zapewnia optymalną wentylację i komfort, a ochrona jest zwiększona dzięki rozszerzonemu pokryciu z tyłu głowy. Powłoka EPS jest strategicznie grubsza w najbardziej narażonych obszarach zwiększając ochronę, a unibody jest w pełni obudowane. Rama poprawia integralność strukturalną przy zachowaniu niskiej wagi. Lekki system regulacji i ergonomiczne paski zapewniają wygodne i bezpieczne dopasowanie. Wyściółka Coolbest minimalizuje temperaturę w miejscu styku kasku z głową.

Charakterystyka:
- Zalecane zastosowanie: Szosa
- Wysokowydajna powłoka EPS o zoptymalizowanej gęstości
- W pełni zamknięta konstrukcja unibody
- Duża wentylacja dzięki unikalnemu projektowi wentylacji POC
- System regulacji rozmiaru
- Paski uformowane w wyściółkę
- Wypełnienie Coolbest regulujące temperaturę
- Otwory utrzymujące okulary przeciwsłoneczne w bezpiecznej pozycji po umieszczeniu w kasku
- System ochrony mózgu MIPS
- Waga: 210 g (S), 220 g (M), 295 g (L)

Technologie:
- MIPS
MIPS to wiodąca technologia płaskiego przemieszczenia w kasku, zaprojektowana w celu zmniejszenia sił obrotowych, które mogą powstać w wyniku niektórych uderzeń. Gdy głowa gwałtownie się obraca i nagle zatrzymuje, przyspieszenie obrotowe może spowodować duże obciążenie tkanki mózgowej. Rozciąganie tkanki spowodowane tymi ruchami może prowadzić do różnego rodzaju urazów mózgu. Uważamy, że kaski wyposażone w technologię MIPS mogą zapewnić wyższy poziom ochrony przed niektórymi rodzajami uderzeń. MIPS wykorzystuje płaski system przemieszczania, który porusza się wewnątrz kasku, naśladując własny system ochrony mózgu. Warstwa ta jest zaprojektowana tak, aby obracać się w kasku, próbując potencjalnie spowolnić lub zmniejszyć ilość energii przenoszonej do lub z głowy. Nauka mówi nam, że jeśli możemy zmniejszyć stres związany z przyspieszeniem rotacyjnym, możemy zmniejszyć ryzyko i dotkliwość uszkodzenia mózgu.
Referencja: PC-10801-1001

Wyróżniamy

Charakterystyczny, niezwykle lekki kask zapewnia optymalną wentylację i komfort, a ochrona jest zwiększona dzięki rozszerzonemu pokryciu nad skroniami i z tyłu głowy.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Charakterystyczny, niezwykle lekki kask zapewnia optymalną wentylację i komfort, a ochrona jest zwiększona dzięki rozszerzonemu pokryciu nad skroniami i z tyłu głowy.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.