Twój koszyk

Technologie

Kask Smith Convoy MIPS Ciemnozielony

PVR 324,43 zł
277,71 zł
Oszczędzasz: 14%
Kup ten produkt i zbierz 64 punktów

Rozmiar

Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Technologie
Kask Smith Convoy MIPS jest przeznaczony do jazdy na rowerze górskim i oferuje zaawansowaną ochronę i wyjątkowy komfort. Posiada system MIPS i niezbędną wentylację na najgorętsze dni w trasie. Pokrętło z tyłu i system VaporFit dopasowują się jak aureola wokół czaszki. Oprócz łatwej integracji z okularami Smitha, posiada także zewnętrzne kanały, które pozwolą na przechowywanie okularów po zachodzie słońca. Cechy: - Zalecane użycie: MTB - Lekka konstrukcja In Mould - System ochrony mózgu MIPS zmniejsza siły obrotowe w przypadku uderzenia - System regulacji pokrętła VaporFit umożliwia regulację w zakresie 270° za pomocą prostego obrotu - Zaprojektowany z myślą o integracji Doskonałe dopasowanie z goglami Smith dla maksymalnego komfortu, wentylacji i łatwości do przechowywania - System wentylacji AirEvac integruje się z goglami Smith, aby zapobiec parowaniu soczewek - Wysokowydajna, komfortowa wyściółka - Lekkie, jednowarstwowe i niezbyt nieporęczne opaski na głowę - Otwory wentylacyjne: 20 - Certyfikaty: AS/NZS2063, CE EN 1078 - Waga: 300 g (rozmiar M) - Rozmiary: S (51-55 cm), M (55-59 cm), L (59 -62 cm) Technologie: - System MIPS Wiodąca technologia płaskiego przemieszczania się w kasku, zaprojektowana w celu zmniejszenia sił obrotowych które mogą wynikać z pewnych wpływów. Kiedy głowa obraca się szybko i nagle się zatrzymuje, przyspieszenie obrotowe może powodować wysoki poziom stresu w tkance mózgowej. Rozciąganie tkanek spowodowane tymi ruchami może prowadzić do kilku rodzajów urazów mózgu. Wierzymy, że kaski wyposażone w technologię MIPS mogą zapewnić wyższy poziom ochrony przed niektórymi rodzajami uderzeń. MIPS wykorzystuje system płaskiego przemieszczania, który porusza się wewnątrz kasku, naśladując własny system ochrony mózgu. Warstwa ta ma za zadanie obracać się wewnątrz kasku, próbując potencjalnie spowolnić lub zmniejszyć ilość energii przenoszonej do lub z głowy. Nauka mówi nam, że jeśli uda nam się zmniejszyć stres związany z przyspieszeniem obrotowym, możemy zmniejszyć ryzyko i stopień uszkodzenia mózgu.
Referencja: SMI-SMITHE007413K85155-C

Wyróżniamy

Wygodny i bezpieczny kask Smith na trasy pedałowania po szlakach.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Wygodny i bezpieczny kask Smith na trasy pedałowania po szlakach.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.