4 produktów z

Kettler


Kettler to symbol aktywności sportowo-rekreacyjnej na rzecz lepszej jakości życia. Jej produkty są innowacyjne, mają rewolucyjne wzornictwo i przyczyniają się do dobrego samopoczucia i poprawy sprawności fizycznej użytkowników, niezależnie od tego, czy są starzy, czy młodzi. Jakość „Made in Germany” jest mottem marki od momentu założenia firmy przez Heinza Kettler i jest utrzymywana przez ostatnie 60 lat. Kettler nadal ma swoje główne i najważniejsze centra produkcyjne w Niemczech i zatrudnia ponad 2000 osób zajmujących się projektowaniem, produkcją i dystrybucją, przy czym jakość jest podstawową zasadą i filarem filozofii korporacyjnej marki. Ponadto Kettler stale pracuje zarówno nad doborem materiałów, jak i nad nowymi projektami i technikami obróbki, które są przyjazne dla środowiska.
Rowery treningowe Kettler są bardzo kompaktowe i mają stalową konstrukcję, która zapewnia solidność i stabilność oraz gwarantuje ochronę przed korozją. Posiadają regulatory wysokości-niwelatory i zrównoważony rozkład ciężaru, aby uniknąć dynamicznych wibracji.
Orbitrek Kettler ma nowoczesny design. Zwykle mają podwójną kierownicę, stałą i ruchomą, a pedały są szerokie i można je regulować w wielu kierunkach. Podobnie jak w przypadku rowerów treningowych , mają one anodowaną stalową konstrukcję, która zapewnia solidność i stabilność, a także gwarancję antykorozyjną i zrównoważony rozkład ciężaru, aby uniknąć dynamicznych wibracji.
Bieżnie Kettler mają gwarantowaną wysoką moc ciągłą. Przy maksymalnej prędkości do 20 km/h i zmotoryzowanym nachyleniu do 12%. Jego konstrukcja pozwala użytkownikom utrzymać ciężar do 150 kg.Posiadają szerokie powierzchnie jezdne dla większego komfortu oraz antypoślizgową opaskę.
Stacje wielofunkcyjne Kettler są wyposażone w metalową linkę pokrytą plastikiem, która ułatwia przesuwanie po urządzeniu, z wyjątkiem systemu 3D-Flexmotion, w którym przekładnia jest wykonana z poliestru o wysokiej wytrzymałości. Bloczki posiadają podwójne łożyska kulkowe gwarantujące płynność i równomierność ćwiczeń, a także przedłużające żywotność urządzenia.
Atlas Kettler to wszechstronny i wielofunkcyjny sprzęt sportowy do optymalnego treningu siłowego w domu. Na atlasie firmy Kettler można ćwiczyć wszystkie grupy mięśni ciała.
Kupowanie fitness oznacza poprawę samopoczucia i sprawności fizycznej młodych i starych, a innowacyjne produkty i rewolucyjne projekty Kettler to bardzo dobry wybór.

Kategorie powiązane z Kettler