Twój koszyk

Kije Leki Cressida FX AntiShock Carbon Białe (Para)

PVR 886,77 zł
718,93 zł
Oszczędzasz: 19%
Kup ten produkt i zbierz 166 punktów
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Kije Leki Cressida FX AntiShock zapewniają całkowite wsparcie w górach. Dzięki systemowi amortyzacji DSS siły uderzenia są zredukowane, co odciąża mięśnie, stawy i więzadła. Składana laska jest wyposażona w nowy Aergon Air Compact, który jest o 12 procent krótszy w najbardziej kompaktowej wersji i dlatego jest idealny dla mniejszych dłoni. Chwyt najnowszej generacji, specjalnie zaprojektowany do trekkingu, został zoptymalizowany pod kątem wygody i kontroli; i udoskonalony w każdym szczególe. Specjalna technologia wnęki pozwala na połączenie lekkiej konstrukcji z dużymi powierzchniami styku, które spełniają wszystkie wymagania ergonomiczne dłoni. Dodatkowo gumowany tylny uchwyt Aergon Air zapewnia maksymalną przyczepność i kontrolę podczas zjazdów. Kąt nachylenia pomaga Twojemu nadgarstkowi w optymalnym prowadzeniu i ustawieniu kija oraz znacznie przyczynia się do bezpieczeństwa w górach. Charakterystyka: - Wbudowany uchwyt Aergon Air - Regulowany pasek z bezpiecznym zwolnieniem, ultralekki, wysoce oddychający i zapewniający maksymalny komfort - Przedłużenie uchwytu dla łatwiejszego chwytu na stromym terenie lub szlakach - Materiał rury: PRC (Performance Racing Carbon) 1000 carbon i Aluminiowa oś HTS (Heat Treated Axle) 6.5 - System ELD umożliwia szybki montaż i demontaż składanych tyczek za naciśnięciem jednego przycisku maksymalna siła zacisku - Dynamic Suspension System (DSS) - Płetwa: Trekking plate 2.0 - Średnica segmentu: 18/16/14/14/14 mm - Rozmiar: 100 - 120 cm - Waga: 258 g Technologie: - AntiShock System amortyzacji do odciążają mięśnie, stawy i więzadła.
Referencja: LEK-65220591

Wyróżniamy

Kije te zapewniają precyzję użytkowania i doskonałą przyczepność w niemal każdym terenie.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Kije te zapewniają precyzję użytkowania i doskonałą przyczepność w niemal każdym terenie.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.