Twój koszyk

Kije Leki Makalu FX Carbon Czarny Pomarańczowy (Para)

800,04 zł
Kup ten produkt i zbierz 184 punktów
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Kije Leki Makalu FX Carbon zostały wyposażone w nowy uchwyt Aergon Air ostatniej generacji, specjalnie zaprojektowany do trekkingu, zoptymalizowany pod kątem komfortu i kontroli; i udoskonalony w każdym szczególe. Specjalna technologia wnęki pozwala na połączenie lekkiej konstrukcji z dużymi powierzchniami styku, które spełniają wszystkie wymagania ergonomiczne dłoni. W pełni gumowana główka uchwytu Aergon Air zapewnia maksymalną przyczepność i kontrolę podczas zjazdów. Kąt nachylenia pomaga Twojemu nadgarstkowi w optymalnym prowadzeniu i ustawieniu kija oraz znacznie przyczynia się do bezpieczeństwa w górach. Przedłużenie chwytu zapewnia dodatkowy wariant chwytu podczas chodzenia pod górę. Za pomocą paska zabezpieczającego Lock Skin 4.0 możesz idealnie dopasować pasek do dłoni, a tym samym uzyskać optymalny chwyt i nacisk. Dzięki Speed ​​​​Lock 2 plus składany kijek, który jest w całości wykonany z włókna węglowego, można regulować w kilka sekund. Charakterystyka: - Wbudowany uchwyt Aergon Air - Regulowany pasek z bezpiecznym zwolnieniem, ultralekki, wysoce oddychający i zapewniający maksymalny komfort - Przedłużenie uchwytu dla łatwiejszego chwytu na stromym terenie lub szlakach - Materiał rury: PRC (Performance Racing Carbon) 1000 carbon - System ELD umożliwia szybki montaż i demontaż składanych kijków za naciśnięciem jednego przycisku - Speed ​​​​Lock 2 Plus: System regulacji z certyfikatem TÜV Süd współpracuje z zewnętrznym zaciskiem, który umożliwia łatwą regulację i zapewnia maksymalną siłę zacisku - Folia : Trekking plate 2.0 - Solidna końcówka gwarantująca precyzyjne posługiwanie się kijkiem i doskonały chwyt w niemal każdym terenie - Segmenty: 5 - Średnica segmentu: 18/16/14/14/14 - Rozmiar: 110 - 130 cm - Waga: 254g
Referencja: LEK-65220621

Wyróżniamy

Te kije Leki są idealnymi towarzyszami wszystkich górskich przygód.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Te kije Leki są idealnymi towarzyszami wszystkich górskich przygód.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.