Twój koszyk

Kije Leki Ultratrail FX One Superlite Czerwone Czarne

779,93 zł
Kup ten produkt i zbierz 180 punktów

Rozmiar

Wybierz rozmiar
Wybierz rozmiar
Wybierz rozmiar
Wybierz rozmiar
Wybierz rozmiar
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Kijki Leki Ultratrail FX One Superlite zostały wyposażone w nowy Trail Shark, pierwszy system uchwytów opracowany w 100% do biegania w terenie. Dzięki nowym kanałom powietrznym masa rękojeści została zmniejszona o 30 procent w porównaniu do dobrze znanego systemu Shark. Shark Frame Strap Mesh pasuje jak ulał i przenosi moc bezpośrednio na środek słupka. Dzięki smukłemu kształtowi Shark Dorn pętla zatrzaskowa może zostać uderzona nawet przy zamkniętych oczach. Dodatkowa końcówka na rękojeści oferuje drugą opcję chwytu i zapewnia dokładniejsze prowadzenie. Kolejną zaletą jest to, że jeśli trzymasz wygiętą tyczkę w dłoniach, smukła średnica 14/12 milimetrów pozwala na pewny chwyt i transport w płaskich przejściach. Dzięki rozmiarowi opakowania 35 cm i wadze 137 g przy długości 120 cm Ultratrail FX One Superlite jest nieodzownym towarzyszem podczas następnego biegu. Cechy: Chwyt: Shark System Chwyt, opracowany specjalnie do biegania w terenie, oferuje minimalną wagę przy maksymalnej stabilności dzięki konstrukcji Air Channel System Shark umożliwia również łatwe zakładanie i zdejmowanie jednym palcem Bezstopniowa regulacja paska i indywidualne dopasowanie do szybkiego i łatwego mocowania i zdejmowania tyczki i jest kompatybilna ze wszystkimi tyczkami Shark - Materiał rury: HRC Carbon (Highest Racing Carbon) - System przycisków umożliwia szybki montaż i demontaż składanych tyczek za pomocą jednego naciśnięcia przycisku - Ostrze: płytka do biegania w terenie - Kształt rury: Cylindryczny - Segmenty: 4 - Średnica segmentu: 14/12/12/12 mm - Rozmiar: 105 -135 cm - Waga: 137 g Technologie: - Shark System Technologia Shark System zapewnia optymalne przenoszenie mocy poprzez bezpośrednie połączenie między ręka i kij. Szybkie wchodzenie i wychodzenie nie stanowi problemu. Wszystkie smycze i rękawiczki Shark są kompatybilne ze wszystkimi tyczkami Shark.
Referencja: LEK-65225841

Wyróżniamy

Te kijki Leki wesprą Cię w walce o kilometry i metry wysokości.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Te kijki Leki wesprą Cię w walce o kilometry i metry wysokości.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.