Twój koszyk

Kijki kompaktowe Leki Cross Trail FX Superlite białe czarne (para)

PVR 909,92 zł
743,75 zł
Oszczędzasz: 18%
Kup ten produkt i zbierz 171 punktów
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Kijki kompaktowe Leki Cross Trail FX Superlite to niezwykle lekka, kompaktowa wersja wyposażona w uchwyt Cross Shark. Połączenie szybkości systemu Shark ze wsparciem uchwytu turystycznego z ergonomiczną powierzchnią podparcia zapewnia wszystkie zalety szybkiej przygody z wędrówkami. Mięśnie dłoni są odciążone i bezpiecznie otoczone szeroką pętlą o zoptymalizowanym dopasowaniu. Rękojeść z pianki o otwartych porach imitująca korek oraz przedłużenie rękojeści oferują dodatkowe możliwości chwytu. Cechy: - Przyczepność: Shark System - Cross Shark łączy w sobie zalety chwytu do biegania w terenie z chwytem trekkingowym, łączy w sobie prędkość systemu Shark ze wsparciem ergonomicznej powierzchni podparcia, co czyni go idealnym do szybkiej jazdy w górach spacery - Bezstopniowo regulowany i indywidualnie dopasowywany pasek, który umożliwia szybkie i łatwe zakładanie i zdejmowanie kija i jest kompatybilny ze wszystkimi kijami Shark - Przedłużenie rączki ułatwiające chwyt na stromym terenie lub trawersach - Materiał rurki: Carbon PRC (Performance Racing Carbon ) 1000 - System CLD to cienka konstrukcja wewnętrzna, która umożliwia łatwy montaż i demontaż składanych kijków - Speed Lock 2 Plus: System regulacji certyfikowany przez TÜV Süd współpracuje z zewnętrznym zaciskiem, który umożliwia łatwe dopasowanie i zapewnia maksymalną siłę trzymania - Ostrze: Płyta do biegania w terenie - Kształt rurki: cylindryczne - Segmenty: 4 - Średnica segmentu: 14/12/12/12 mm - Rozmiar: 100 - 120 cm - Waga: 197 g Technologie: - Shark System Technologia Shark System zapewnia optymalną moc transmisja poprzez bezpośrednie połączenie dłoni z rurą. Szybkie wchodzenie i wychodzenie nie stanowi problemu. Wszystkie paski i rękawiczki Shark są kompatybilne ze wszystkimi kijkami Shark.
Referencja: LEK-65226851

Wyróżniamy

Te kijki Leki wesprą Cię podczas kolejnego treningu w górach.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Te kijki Leki wesprą Cię podczas kolejnego treningu w górach.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.