Twój koszyk

Kijki Leki Black Series FX Carbon czarne (para)

PVR 1 039,90 zł
885,22 zł
Oszczędzasz: 15%
Kup ten produkt i zbierz 204 punktów
Ten produkt jest tymczasowo niedostępny.Wybierz rozmiar
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Tyczki Leki Black Series FX Carbon wyposażone są w nowo opracowany uchwyt Aergon Air, którego powierzchnia styku wykonana jest z prawdziwego korka. Chwyt został ulepszony w każdym szczególe i ponownie zoptymalizowany pod względem komfortu i kontroli. Dzięki specjalnej technologii wgłębień możliwe jest połączenie lekkiej konstrukcji i dużych powierzchni podparcia, spełniając wszystkie wymagania ergonomiczne dla dłoni. Gumowany tylny uchwyt Aergon Air zapewnia maksymalną przyczepność i kontrolę podczas zjazdów. Nachylony kąt pomaga nadgarstkowi optymalnie prowadzić i ustawiać kij, a także znacząco przyczynia się do bezpieczeństwa w górach. Cechy: - Wbudowany uchwyt Aergon Air - Regulowany pasek ze zwalniaczem bezpieczeństwa, ultralekki, bardzo oddychający i zapewniający maksymalny komfort - Przedłużenie rączki ułatwiające chwyt na stromym terenie lub trawersach - Materiał rury: aluminium HTS (wałek o wyższej obróbce) 6,5 - System CLD to wąska konstrukcja wewnętrzna, która umożliwia łatwy montaż i demontaż składanych kijków - Speed Lock 2 Plus: System regulacji certyfikowany przez TÜV Süd współpracuje z zewnętrznym zaciskiem, który umożliwia łatwą regulację i zapewnia maksymalną siłę mocowania. : Płyta trekkingowa 2.0 - Solidna i elastyczna szczytówka gwarantująca precyzyjne użycie kija i doskonałe trzymanie w niemal każdym terenie - Segmenty: 4 - Średnica segmentu: 16/14/14/14 mm - Rozmiar 110 - 130 cm - Waga: 228 g
Referencja: LEK-65229001

Wyróżniamy

Podczas następnej górskiej wycieczki możesz w pełni polegać na ekskluzywnym zestawie Black Series Carbon jako trzyczęściowym zestawie.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Podczas następnej górskiej wycieczki możesz w pełni polegać na ekskluzywnym zestawie Black Series Carbon jako trzyczęściowym zestawie.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.