Twój koszyk

Kijki Leki Khumbu Lite AntiShock Czarne Ciemnoszary Niebieskie (Para)

410,73 zł
Kup ten produkt i zbierz 94 punktów
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Kijki Leki Khumbu Lite AntiShock są lekkimi, ale niezawodnymi towarzyszami, idealnymi na wszystkie przygody trekkingowe w górach. Podczas długich i wymagających spacerów ważna jest ochrona stawów i więzadeł, a zintegrowany system wstrząsów DSS na czubku dba o to. Rękojeść Aergon CorTec zapewnia doskonały chwyt i wygodne trzymanie kija. Cechy: - Wbudowany uchwyt Aergon - Regulowany pasek z bezpiecznym zwolnieniem, ultralekki, wysoce oddychający i zapewniający maksymalny komfort - Materiał rury: HTS (najwyższy trzonek) aluminium 6,5 - Speed Lock Plus: system regulacji z certyfikatem TÜV Süd współpracuje z zewnętrznym zaciskiem, który umożliwia łatwą regulację i zapewnia maksymalną siłę zacisku - Dynamiczny system zawieszenia (DSS) - Średnica segmentu: 16/14/12 mm - Kształt rury: cylindryczny - Rozmiar: 100 - 135 cm - Waga: 252 g Technologie : - System amortyzacji AntiShock w celu odciążenia mięśni, stawów i więzadeł.
Referencja: LEK-65221561

Wyróżniamy

Lekkie, ale niezawodne kijki idealne na wszystkie górskie przygody.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Lekkie, ale niezawodne kijki idealne na wszystkie górskie przygody.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.