Twój koszyk

- 24%

Kijki Leki Legacy FX TA Czarne Szare Czerwone (para)

PVR 627,23 zł
479,72 zł
Oszczędzasz: 24%
Kup ten produkt i zbierz 110 punktów
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Kijki Leki Legacy FX TA można łatwo spakować i są stabilne. Są wiernym towarzyszem, któremu możesz zaufać w górach. Wyposażone są w anatomicznie ukształtowany uchwyt trekkingowy Evocon, który oferuje zaokrągloną powierzchnię podparcia dla wygodnego schodzenia w dół. Dzięki Speed ​​Lock plus składany drążek można wyregulować w ciągu kilku sekund. Charakterystyka: - Wbudowany uchwyt Evocon - Regulowany nylonowy pasek z zabezpieczeniem, odporny, wysoce oddychający i zapewniający maksymalny komfort - Przedłużenie rączki ułatwiające chwyt na stromym terenie lub szlakach - Materiał tuby: aluminium HTS (wałek poddany obróbce cieplnej) 6.0 - Push -system przycisków umożliwia szybki montaż i demontaż składanych kijków za naciśnięciem przycisku - Speed ​​Lock Plus: certyfikowany przez TÜV Süd system regulacji współpracuje z zewnętrznym zaciskiem, co pozwala na łatwą regulację i maksymalną siłę mocowania - Deska: Racing/Trekking Plate - Segmenty: 5 - Średnica segmentu: 18/16/14/14/14 mm - Kształt tuby: cylindryczny - Rozmiar: 110 - 130 cm - Waga: 291 g
Referencja: LEK-65222451

Wyróżniamy

Wszechstronne kije, wielokrotny uchwyt z zaokrągloną powierzchnią podparcia i pętlą regulacji bezpieczeństwa, idealnie nadają się do wielu sportów.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Wszechstronne kije, wielokrotny uchwyt z zaokrągloną powierzchnią podparcia i pętlą regulacji bezpieczeństwa, idealnie nadają się do wielu sportów.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.