Twój koszyk

Kijki Leki Neotrail FX One Superlite czarno-czerwone (para)

630,90 zł
Kup ten produkt i zbierz 145 punktów

Rozmiar

Wybierz rozmiar
Wybierz rozmiar
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Kijki Leki Neotrail FX One Superlite posiadają wydłużony termiczny uchwyt z zaokrągloną główką, który pozwala na wiele wariantów chwytu i dzięki temu zapewnia pełne wsparcie nawet w wymagającym terenie. Dzięki mechanizmowi zwalniającemu przycisk wystarczy nacisnąć przycisk, aby złożyć go do zaledwie 35 cm. Mierzą 120 cm długości i ważą zaledwie 131 gramów (każdy), co czyni je prawdziwą bronią na szlaku. Stabilna składana tyczka wykonana z włókna węglowego charakteryzuje się najniższą wagą i doskonałym zachowaniem podczas huśtania. Cechy: - RTC to wyjątkowo lekki uchwyt do biegania w terenie, dzięki okrągłej główce i brakowi krawędzi zapewnia optymalny komfort - Regulowany pasek z zabezpieczeniem, jest ultralekki, bardzo oddychający i zapewnia maksymalny komfort - Przedłużenie rączki ułatwia chwyt na stromym terenie lub trawersach - Materiał rurki: HRC Carbon (Highest Racing Carbon) - System przyciskowy umożliwia szybki montaż i demontaż składanych tyczek za naciśnięciem jednego przycisku - Deska: Płytka do biegania w terenie - Kształt rury: Cylindryczny - Segmenty: 4 - Średnica segmentu: 14/12/12/12 mm - Rozmiar: 110 -135 cm - Waga: 131 g
Referencja: LEK-65225861

Wyróżniamy

Niezastąpieni towarzysze podczas kolejnych biegów przełajowych.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Niezastąpieni towarzysze podczas kolejnych biegów przełajowych.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.