Twój koszyk

Kijki Leki Sherpa Czarne Żółte Brązowe (para)

PVR 606,61 zł
496,77 zł
Oszczędzasz: 18%
Kup ten produkt i zbierz 114 punktów
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Kijki Leki Sherpa wykonane są z aluminium i wyróżniają się stabilnością, ważą jednak zaledwie 279 g. Składają się z trzech części i zostały opracowane specjalnie do wspinaczki górskiej, zostały wyposażone w nowy Aergon Air. Chwyt został ulepszony w każdym szczególe i dodatkowo zoptymalizowany pod względem komfortu i kontroli. Dzięki specjalnej technologii wgłębień możliwe jest połączenie lekkiej konstrukcji i dużych powierzchni styku, które spełniają wszystkie wymagania ergonomiczne dłoni. Gumowany tylny uchwyt Aergon Air zapewnia maksymalną przyczepność i kontrolę podczas zjazdów. Nachylony kąt pomaga nadgarstkowi optymalnie prowadzić i ustawiać kij, a także znacząco przyczynia się do bezpieczeństwa w górach. Stabilny kij górski wyposażony jest w elastyczną końcówkę. Charakterystyka: - Wbudowany uchwyt Aergon Air - Regulowany pasek z zabezpieczeniem, wyjątkowo lekki, wysoce oddychający i zapewniający maksymalny komfort - Przedłużenie rączki dla łatwiejszego chwytu na stromym terenie lub szlakach - Materiał rurki: aluminium HTS (wałek o wyższej obróbce) 6,5 - Speed Lock 2 Plus: system regulacji certyfikowany przez TÜV Süd współpracuje z zewnętrznym zaciskiem, który umożliwia łatwą regulację i zapewnia maksymalną siłę mocowania - Folia: płyta trekkingowa 2.0 - Płyty wiążące Big Mountain: opracowane specjalnie do turystyki z krótką krawędzią do regulacji pomoce wspinaczkowe i długa krawędź do zdrapywania zmarzniętej skóry - Elastyczna i solidna końcówka gwarantuje doskonałe trzymanie w niemal każdym terenie - Segmenty: 3 - Średnica segmentu: 18/16/14 mm - Kształt tuby: cylindryczny - Rozmiar: 110 - 145 cm - Waga: 279 g
Referencja: LEK-65220282

Wyróżniamy

Z tymi kijkami Leki będziesz bezpieczniejszy i stabilniejszy podczas wymagających wycieczek górskich.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Z tymi kijkami Leki będziesz bezpieczniejszy i stabilniejszy podczas wymagających wycieczek górskich.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.