- 26%

Klocki hamulcowe Galfer z klockami Advanced dla Shimano Saint BR-M810

PVR 110,99 zł
82,06 zł
Oszczędzasz: 26%
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Klocki hamulcowe Galfer z Pad PRO do Shimano Saint BR-M810 z mieszanką PRO idealne na ekstremalne zjazdy, gdzie hamulce są narażone na wysokie temperatury. Hamowanie jest mocne i długotrwałe, a mimo wysokich temperatur moc nie spada. Klocki te, produkowane z włókien aramidowych, są poddawane specjalnej obróbce cieplnej w celu polimeryzacji komponentów w taki sposób, że nie wymagają żadnego wcześniejszego docierania, dzięki czemu uzyskują natychmiastową skuteczność hamowania od pierwszej chwili. Ekstremalne testy na rowerach ze zjazdami o 25% nierówności i prędkościami powyżej 60 km/h pokazują jego doskonałe zachowanie w wysokich temperaturach. Zalety nowych mieszanek Galfer Bike: - Brak hałasu. - Lepsze wyczucie, progresywność i siła hamowania. - Minimalizacja wibracji w części rowerowej. - Mniejsze zużycie tarcz hamulcowych. - Odporność na wysokie temperatury. - Zwiększona trwałość. Dzięki tym ulepszeniom użytkownik uzyskuje stałą stałość reakcji hamowania, klocki zachowują się w ten sam sposób przez cały okres użytkowania, jest w stanie kontrolować rower podczas hamowania i staje się wzrostem pewności i bezpieczeństwa rowerzysty. Należy zauważyć, że materiały użyte do produkcji tych mieszanek są specyficzne dla sektora rowerowego i jego zmiennych (waga, ukształtowanie terenu, wilgotność, temperatury, hałas itp.).
Referencja: GL-219095

Opinia eksperta

Idealny do niesprzyjających sytuacji wilgoci i ekstremalnego zabrudzenia podłoża.

Opinia eksperta

Idealny do niesprzyjających sytuacji wilgoci i ekstremalnego zabrudzenia podłoża.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu. Na zwrot masz do 365 dni. Możesz dokonać tego w zakładce "Moje konto" i wystąpić o zwrot produktu. Wszystkie szczegóły znajdziesz tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.