Twój koszyk

Klocki hamulcowe Galfer z klockami standardowymi do Shimano Deore XT M965, M966, M975, M655, M765, M775, Saint XT (04-07) i XTR (03-07)

PVR 66,92 zł
55,41 zł
Oszczędzasz: 17%
Kup ten produkt i zbierz 13 punktów
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Klocki hamulcowe Galfer z klockami Standard do Shimano Deore XT M965, M966, M975, M655, M765, M775, Saint XT (04-07) i XTR (03-07) ze standardową mieszanką odpowiednią do każdych warunków. Dzięki tej mieszance osiągnięto idealną równowagę pomiędzy mocą, hałasem i trwałością, co umożliwia progresywne, ale spójne hamowanie. Standard to wszechstronna mieszanka zapewniająca właściwy kompromis pomiędzy wydajnością i trwałością. Idealny do wszelkiego rodzaju sytuacji i dla użytkowników na poziomie amatorskim. Zalety nowych mieszanek Galfer Bike: - Brak hałasu. - Lepsze wyczucie, progresywność i skuteczność hamowania. - Minimalizacja wibracji w części cyklu. - Mniejsze zużycie tarcz hamulcowych. - Odporność na wysokie temperatury. - Zwiększona trwałość - Zawiera komponent Advance Dzięki tym ulepszeniom użytkownik uzyskuje stałą stałość reakcji hamowania, klocki zachowują się tak samo przez cały okres użytkowania, mogąc kontrolować rower podczas hamowania, co zwiększa pewność i bezpieczeństwo rowerzysty. Należy zauważyć, że materiały użyte do produkcji tych mieszanek są specyficzne dla sektora rowerowego i jego zmiennych (waga, ukształtowanie terenu, wilgotność, temperatura, hałas itp.). Kod Galfera: FD294G1053
Referencja: GL-219085

Wyróżniamy

Wielozadaniowa mieszanka zapewniająca właściwy kompromis pomiędzy skutecznością i trwałością. Idealny do wszystkich typów sytuacji i dla użytkowników na poziomie amatorskim.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Wielozadaniowa mieszanka zapewniająca właściwy kompromis pomiędzy skutecznością i trwałością. Idealny do wszystkich typów sytuacji i dla użytkowników na poziomie amatorskim.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.