Klocki hamulcowe Galfer z Pad PRO dla Avid, Elixir i SRAM X0, X7, X9 i XX

109,56 zł
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Klocki Galfer z Pad PRO dla Avid, Elixir i SRAM X0, X7, X9 i XX z mieszanką PRO idealne na ekstremalne zjazdy, gdzie hamulce są narażone na działanie wysokich temperatur. Hamowanie jest mocne i długotrwałe, a mimo wysokich temperatur moc nie spada. Klocki te, produkowane z włókien aramidowych, są poddawane specjalnej obróbce cieplnej w celu polimeryzacji komponentów w taki sposób, że nie wymagają żadnego wcześniejszego docierania, dzięki czemu uzyskują natychmiastową skuteczność hamowania od pierwszej chwili. Ekstremalne testy na rowerach ze zjazdami o 25% nierówności i prędkościami powyżej 60 km/h pokazują jego doskonałe zachowanie w wysokich temperaturach. Zalety nowych mieszanek Galfer Bike: - Brak hałasu. - Lepsze wyczucie, progresywność i siła hamowania. - Minimalizacja wibracji w części rowerowej. - Mniejsze zużycie tarcz hamulcowych. - Odporność na wysokie temperatury. - Zwiększona trwałość. Dzięki tym ulepszeniom użytkownik uzyskuje stałą stałość reakcji hamowania, klocki zachowują się w ten sam sposób przez cały okres użytkowania, jest w stanie kontrolować rower podczas hamowania i staje się wzrostem pewności i bezpieczeństwa rowerzysty. Należy zauważyć, że materiały użyte do produkcji tych mieszanek są specyficzne dla sektora rowerowego i jego zmiennych (waga, ukształtowanie terenu, wilgotność, temperatury, hałas itp.). Kod Galfera: FD427G1554T
Referencja: GL-219093

Wyróżniamy

Idealny na ekstremalne zjazdy, gdzie hamulce są narażone na wysokie temperatury.

Wyróżniamy

Idealny na ekstremalne zjazdy, gdzie hamulce są narażone na wysokie temperatury.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.