- 31%

Klocki hamulcowe Galfer ze standardowymi klockami do Avid, Elixir i SRAM X0, X7, X9 i XX

PVR 61,22 zł
42,42 zł
Oszczędzasz: 31%
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Klocki hamulcowe Galfer ze standardową klocką do Avid, Elixir i SRAM X0, X7, X9 i XX ze standardową mieszanką odpowiednią na wszystkie warunki. Dzięki tej mieszance osiągnięto idealną równowagę między mocą, hałasem i trwałością, co pozwala na progresywne, ale konsekwentne hamowanie. Standard to wszechstronna mieszanka zapewniająca właściwy kompromis między wydajnością a trwałością. Idealny do wszelkiego rodzaju sytuacji i dla użytkowników na poziomie amatorskim. Zalety nowych mieszanek Galfer Bike: - Brak hałasu. - Lepsze wyczucie, progresywność i siła hamowania. - Minimalizacja wibracji w części rowerowej. - Mniejsze zużycie tarcz hamulcowych. - Odporność na wysokie temperatury. - Zwiększona trwałość. Dzięki tym ulepszeniom użytkownik uzyskuje stałą stałość reakcji hamowania, klocki zachowują się w ten sam sposób przez cały okres użytkowania, jest w stanie kontrolować rower podczas hamowania i staje się wzrostem pewności i bezpieczeństwa rowerzysty. Należy zauważyć, że materiały użyte do produkcji tych mieszanek są specyficzne dla sektora rowerowego i jego zmiennych (ciężar, ukształtowanie terenu, wilgotność, temperatury, hałas itp.). Kod Galfera: FD427G1053
Referencja: GL-219091

Wyróżniamy

Wszechstronna mieszanka zapewniająca właściwy kompromis między wydajnością a trwałością. Idealny do wszelkiego rodzaju sytuacji i dla użytkowników na poziomie amatorskim.

Wyróżniamy

Wszechstronna mieszanka zapewniająca właściwy kompromis między wydajnością a trwałością. Idealny do wszelkiego rodzaju sytuacji i dla użytkowników na poziomie amatorskim.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.