Kłódka Abus Steel-O-Flex Raydo Pro 1460 85 cm

PVR 234,26 zł
200,16 zł
Oszczędzasz: 15%
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Zamek Abus Steel-O-Flex Raydo Pro 1460 to zamek szyfrowy polecany do zabezpieczania dobrej jakości rowerów w miejscach o średnim ryzyku kradzieży. Jest bardzo łatwy w użyciu i wygodny w transporcie dzięki niewielkiej wadze. Cechy: - Wymiary: 20 mm x 85 cm (szerokość x długość) - Waga: 845 g - Stopień bezpieczeństwa: 6 - Podstawowy - Zastosowanie: dobre rowery w miejscach o średnim ryzyku kradzieży Technologia i wyposażenie: - Obudowy stalowe o średnicy 20 mm zachodzące na siebie chronią wewnętrzną linkę stalową - pokryta PCV, aby zapobiec uszkodzeniu lakieru roweru - stalowe osłony, korpus zamka i inne elementy blokujące wykonane są ze specjalnie hartowanej stali - indywidualnie programowany kod PIN - funkcja Press'n Shine: dioda LED -podświetlane cyfry ułatwiają wprowadzenie kombinacji nawet w ciemności Wsporniki transportowe: - TexKF Mini: Wspornik z tekstylną opaską, szczególnie odpowiedni do ramek nieokrągłych, maksymalna średnica 21-80mm - KF - Mocowanie KlickFix z łatwym montażem do siedziska słupek i lepsze wykorzystanie Informacje dodatkowe: - Dzięki stalowej obudowie zamki Steel-O-Flex zapewniają znacznie większe bezpieczeństwo niż zwykłe zamki kablowe, zachowując przy tym dużą elastyczność - Zamki szyfrowe doskonale sprawdzają się, gdy z tego samego korzysta kilka osób
Referencja: AB-4003318592171

Wyróżniamy

Zamek Abus Steel-O-Flex Raydo Pro do codziennego użytku podczas miejskich wycieczek rowerowych, ponieważ jest lekki i można go wygodnie nosić na rowerze, dzięki czemu można go łatwo zabezpieczyć w dowolnym miejscu. Zawiera dodatkowy kabel do zabezpieczenia innych przedmiotów.

Wyróżniamy

Zamek Abus Steel-O-Flex Raydo Pro do codziennego użytku podczas miejskich wycieczek rowerowych, ponieważ jest lekki i można go wygodnie nosić na rowerze, dzięki czemu można go łatwo zabezpieczyć w dowolnym miejscu. Zawiera dodatkowy kabel do zabezpieczenia innych przedmiotów.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.