Kłódka Abus U Granit Plus 470 230 mm

PVR 302,10 zł
271,87 zł
Oszczędzasz: 10%
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Zamek Abus U Granit Plus 470 polecany jest do zabezpieczania wysokiej klasy rowerów na długi czas lub w miejscach o dużym ryzyku kradzieży, gdyż charakteryzuje się wysokim stopniem bezpieczeństwa. Bardzo szybki i łatwy w użyciu, ponieważ im dłuższy łuk, tym łatwiej jest przymocować rower do nieruchomego obiektu. Cechy: - Wymiary: 230 x 109 x 12 mm (wysokość x szerokość x grubość) - Waga: 1,1189 g - Poziom bezpieczeństwa: 12 - Wysoki - Zastosowanie: wysokiej klasy rowery w miejscach o wysokim ryzyku kradzieży Technologia i wyposażenie: - 12 łuk paraboliczny mm - Podwójne zaczepienie pałąka o korpus zamka - Technologia Abus Power Cell (opatentowana) zapewnia najwyższą ochronę przed atakami takimi jak uderzenia i próby wyrwania łańcucha z korpusu zamka - Pałąk, korpus zamka zamek i inne elementy wykonane ze specjalnie hartowanej stali - Specjalny system zamków Abus Plus zapewnia najwyższe zabezpieczenie przed metodami otwarcia (wybraniem) - W zestawie 2 klucze z zabezpieczeniem przed kradzieżą - Ręczne zabezpieczenie zamka chroniące przed zabrudzeniem i korozją - Karta Abus Code Card do wykonywania kopii dodatkowych kluczy Wsparcie transportu: - Wsparcie EazyKF umożliwiające wygodne użytkowanie jedną ręką i łatwy montaż na ramkach okrągłych o średnicy od 28 do 36 mm - USH: Wsparcie umożliwiające łatwy montaż na ramach okrągłych o średnicach od 15 do 35mm
Referencja: AB-4003318112492

Opinia eksperta

Kłódka Abus Granit Plus 470 zapewnia bardzo dobrą ochronę w miejscach o dużym ryzyku kradzieży. Pozwala bezpiecznie zabezpieczyć rower na dłuższy czas w tym samym miejscu, np. w nocy. Zaleca się jego stosowanie w połączeniu z innymi systemami zabezpieczającymi inne części roweru, takimi jak łańcuchy i blokady kół.

Opinia eksperta

Kłódka Abus Granit Plus 470 zapewnia bardzo dobrą ochronę w miejscach o dużym ryzyku kradzieży. Pozwala bezpiecznie zabezpieczyć rower na dłuższy czas w tym samym miejscu, np. w nocy. Zaleca się jego stosowanie w połączeniu z innymi systemami zabezpieczającymi inne części roweru, takimi jak łańcuchy i blokady kół.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu. Na zwrot masz do 365 dni. Możesz dokonać tego w zakładce "Moje konto" i wystąpić o zwrot produktu. Wszystkie szczegóły znajdziesz tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.