Kłódka Abus U Granit Plus 470 300 mm

289,88 zł
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Zamek Abus U Granit Plus 470 polecany jest do zabezpieczania rowerów z wyższej półki na długi czas lub w miejscach o dużym ryzyku kradzieży ze względu na wysoki poziom bezpieczeństwa. Bardzo szybki i łatwy w użyciu, ponieważ im dłuższy łuk, tym łatwiej przymocować rower do stałego obiektu. Charakterystyka: - Wymiary: 300 x 109 x 12 mm (wysokość x szerokość x grubość) - Waga: 1,1189 g - Poziom bezpieczeństwa: 12 - Wysoki - Zastosowanie: wysokiej klasy rowery w miejscach o dużym ryzyku kradzieży Technologia i wyposażenie: - pałąk paraboliczny 12 mm - Podwójne zaczepienie szekli w korpusie zamka - Technologia Abus Power Cell (opatentowana) zapewnia najwyższą ochronę przed atakami takimi jak uderzenia i próby wyrwania łańcucha z korpusu zamka - Szekla, korpus zamek i pozostałe elementy wykonane ze specjalnej stali hartowanej - specjalny system zamków Abus Plus zapewnia najwyższe zabezpieczenie przed metodami otwierania (wyważenia) - w zestawie 2 klucze z zabezpieczeniem przed kradzieżą - zabezpieczenie zamka ręcznego chroniące przed zabrudzeniem i korozją - kod karty Abus Karta do dorabiania dodatkowych kluczy Wspornik do transportu: - Wspornik EazyKF do wygodnego użytkowania jedną ręką i łatwego montażu na ościeżnicach okrągłych o średnicy od 28 do 36 mm - USH: Wspornik do łatwego montażu na ościeżnicach okrągłych o średnicy od 15 do 35 mm
Referencja: AB-4003318112515

Opinia eksperta

Kłódka Abus Granit Plus 470 zapewnia bardzo dobrą ochronę w miejscach o wysokim ryzyku kradzieży. Pozwala bezpiecznie zabezpieczyć rower na długi czas w tym samym miejscu, na przykład na noc. Jego stosowanie jest zalecane w połączeniu z innymi systemami zabezpieczającymi inne części roweru, takimi jak łańcuchy i blokady kół.

Opinia eksperta

Kłódka Abus Granit Plus 470 zapewnia bardzo dobrą ochronę w miejscach o wysokim ryzyku kradzieży. Pozwala bezpiecznie zabezpieczyć rower na długi czas w tym samym miejscu, na przykład na noc. Jego stosowanie jest zalecane w połączeniu z innymi systemami zabezpieczającymi inne części roweru, takimi jak łańcuchy i blokady kół.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.