Twój koszyk

- 20%

Komperdell Explorer Compact Powerlock Tyczki Jasnoszare Czerwone (para)

PVR 433,08 zł
344,68 zł
Oszczędzasz: 20%
Kup ten produkt i zbierz 79 punktów
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Kompaktowe tyczki Powerlock Komperdell Explorer (para) zostały zaprojektowane z regulowaną długością, wykonane z wytrzymałego aluminium i wyjątkowo małe po złożeniu. Wyposażony w wyjątkowo lekką i miękką piankową rękojeść z wydłużonym obszarem chwytu. Cechy: - Uchwyt Trek Pro Foam 280: wyjątkowo lekki i miękki uchwyt z korka z wydłużoną strefą chwytu na stromym terenie - Wyściełany pasek komfortowy: wyjątkowo miękki pasek, wygodny w noszeniu - 3 sekcje: aluminium 7075-T6, 18/16/14 mm - Powerlock 3.0: Najmocniejsza kłódka wykonana z kutego aluminium - Szybka i łatwa wymiana - Rozmiar po spakowaniu: 57 cm - Regulowany rozmiar w zakresie 90 - 120 cm - Waga: 220g
Referencja: KOM-1742315-10

Wyróżniamy

Świetnie sprawdzi się na wszelkiego rodzaju letnich i zimowych wycieczkach.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Świetnie sprawdzi się na wszelkiego rodzaju letnich i zimowych wycieczkach.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.