Twój koszyk

- 29%

Korba SRAM Force 22 GXP 11s 172.5mm 53-39 Yaw Road

PVR 1 304,31 zł
920,47 zł
Oszczędzasz: 29%
Kup ten produkt i zbierz 215 punktów
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Korby SRAM Force 22 oferują ulepszenie wydajności dzięki zastosowaniu jednokierunkowego włókna węglowego na ramieniu korby dopasowanego do kutego aluminiowego pająka. Ukryty wzór śrub lepiej wykorzystuje włókno węglowe, aby jeszcze bardziej poprawić sztywność i zmniejszyć wagę. Imponujące tarcze X-Glider są zoptymalizowane do użytku z technologią Yaw na przedniej przerzutce, zapewniając nieskazitelne działanie bez wad. SRAM Force 22 jest dostępny w pełnym rozmiarze i kompaktowych przełożeniach oraz w różnych długościach korb. Sztywniejsze tarcze X-Glider mają grubszą konstrukcję, sworznie i zaawansowane rampy zmiany rozrządu, które są zoptymalizowane do jazdy na przerzutkach. X-GlideR to technologia zaprojektowana w celu zoptymalizowania wydajności zmiany przełożeń za pomocą przerzutki. Sztywne pierścienie (5 mm obrabiane CNC aluminium 7075-T6) z nitami zmiany przełożeń i zaawansowana konstrukcja przejęta z SRAM XX. Obróbka CNC umożliwia precyzyjną kontrolę każdego kształtu zęba, rampy i prawie każdej zmiany przełożeń tarczy. Zębatki, łańcuch i przerzutka przednia zostały zaprojektowane jako jeden zintegrowany system zapewniający optymalną wydajność. Ukryty wzór śrub wykorzystuje właściwości włókna węglowego, jednocześnie prezentując elegancki wygląd. Cechy: Materiał: korba węglowa; tarcza ze stopu aluminium - Waga: 697,4 g (BB30 53x39 172,5 mm), 714,8 g (53x39 172,5 mm GXP) - Długość: 172,5 mm - 11 biegów - Przełożenie: 53-39 - Kompatybilność: korby SRAM Red 22 i Force 22 Yaw, SRAM Red, 22 przerzutki przednie i łańcuchy PC1170
Referencja: SR-00.6118.108.002

Wyróżniamy

Korby SRAM Force z nowym, lżejszym i sztywniejszym ramieniem z włókna węglowego dla optymalnej wydajności bez negatywnego wpływu na opór i przenoszenie mocy.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Korby SRAM Force z nowym, lżejszym i sztywniejszym ramieniem z włókna węglowego dla optymalnej wydajności bez negatywnego wpływu na opór i przenoszenie mocy.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.