Twój koszyk

Koszulki Fitness

1485 produktówSortuj:Najbardziej popularneCena rosnącoCena malejąco
1485 produktów

Chcesz wiedzieć więcej o koszulkach fitness?

Koszulki fitness są niezbędnym elementem garderoby zapewniającym wygodny i przyjemny trening. Bardzo ważne jest utrzymanie suchej skóry, aby uniknąć przeziębienia, dlatego zaleca się noszenie odpowiedniej odzieży.

Przy wyborze koszulki fitness ważne jest, aby wziąć pod uwagę następujące czynniki:
- Rodzaj treningu. W zależności od programu fitness, który chcesz wykonać, wybierzesz jedną lub drugą koszulkę. Nie wybierzemy tej samej koszulki do podnoszenia ciężarów, co na przykład do spinningu.
- Materiał. Gdy rodzaj treningu jest już jasny, należy wziąć pod uwagę materiał, z którego wykonane są koszulki. Do ćwiczeń wymagających dużego wysiłku fizycznego górnej części ciała zaleca się stosowanie koszulek o kompresyjnym kroju, które zwiększają aerodynamikę i poprawiają krążenie krwi, bez szwów. W przypadku treningów, które wymagają mniejszego wysiłku, materiały kompresyjne nie są konieczne; wystarczy koszulka wykonana z elastycznego lub bawełnianego materiału, który pozwala skórze oddychać i odprowadza pot.
- Rozmiar. Bardzo ważne jest, aby wybrać odpowiedni rozmiar, ponieważ za mały lub za duży rozmiar spowoduje dyskomfort podczas treningu. Koszulka powinna ściśle przylegać do ciała.

Koszulka fitness powinna być uzupełniona spodniami i odpowiednim obuwiem.

Marki Koszulki Fitness, które mogą cię zainteresować:
40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.