Twój koszyk

Krótkie spodenki na szelkach Bioracer Epic w kolorze ciemnej czerni

PVR 644,53 zł
531,63 zł
Oszczędzasz: 18%
Kup ten produkt i zbierz 122 punktów

Rozmiar

Wybierz rozmiar
Wybierz rozmiar
Wybierz rozmiar
Wybierz rozmiar
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Spodenki Bioracer Epic to idealne spodenki do jazdy na rowerze szosowym. W ciągu ostatnich dwóch lat przeprowadzono szeroko zakrojone badania mające na celu ulepszenie najważniejszej części spodenek na szelkach i skupiono się głównie na poprawie komfortu, wydajności i wyglądu. Poprawiono przyczepność nóg, ponieważ wywiera nacisk na skórę. Cechy: - Rozmiary: S, M, L, XL, XXL - Rzeźbiarski kształt zapewnia większe wsparcie podczas pedałowania - Materiał spodenek ma zintegrowany uchwyt i zapewnia stopniowane wsparcie mięśni poprzez różną twardość - Są to oddychające spodenki o doskonałej amortyzacja - Technologia Vapor - Materiał spodenek: posiada oddychającą warstwę wierzchnią, która zmniejsza tarcie. Dwie środkowe warstwy zapewniają oddychalność i poprawiają rozprowadzanie wilgoci. W warstwie głównej dzieje się magia. Zastosowano parę, siatkę 3D o najlepszej jakości amortyzacji. Pod wpływem nacisku Vapor zmienia się w gumowany stan, który zapewnia amortyzację nawet przy maksymalnym ściśnięciu. Dodatkowo materiał ten jest hydrofobowy, co oznacza, że transportuje pot. Podkładka jest zawsze sucha. - Kompaktowe spodenki - Masz większą kontrolę na rowerze - Większa stabilność siodełka - Większe wsparcie dzięki zaledwie 30% materiału Technologie: - Smooth Vapor Men: jest to technologia zapewniająca doskonałą oddychalność i amortyzację. - Odzież letnia: aby zachować chłód ciała, w upalne dni należy nosić odzież umożliwiającą szybkie odparowanie potu. Sportowy krój: Odzież o sportowym kroju ma ciasny, zorientowany na zawody krój.
Referencja: BIO-BR11557B

Wyróżniamy

Poprawiono przyczepność nóg, ponieważ wywiera nacisk na skórę.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Poprawiono przyczepność nóg, ponieważ wywiera nacisk na skórę.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.