Krzesełko dziecięce Hamax Sleepy tylne czarno-czerwone

PVR 426,19 zł
377,77 zł
Oszczędzasz: 11%
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Tylne nosidełko Hamax Sleepy umożliwia bezpieczne przejażdżki rowerowe z dziećmi. Swobodnie zawieszony wspornik stabilizujący Hamax przez cały czas chroni kręgosłup dziecka. Posiada funkcję Sleepy rest, która umożliwia odchylenie fotelika rowerowego dziecka do tyłu (maks. 12,5°), aby zapewnić dziecku wygodną pozycję do odpoczynku lub spania. Jeśli użyjesz również poduszki pod szyję Hamax, głowa Twojego dziecka będzie zawsze w tej samej pozycji. Jest łatwy w montażu i demontażu, dzięki czemu można go bez problemu przenosić z jednego roweru na drugi. Zawiera szelki bezpieczeństwa i regulowany podnóżek, dzięki czemu rośnie wraz z najmłodszymi. Hamax zawsze zaleca noszenie kasku dla najmłodszych podczas korzystania z któregokolwiek z fotelików. Cechy: - Regulowana pozycja: spoczynek/spanie (12,5°) - Ergonomiczna pozycja siedząca - 3 punkty bezpieczeństwa z klamrą paska, której dziecko nie może samodzielnie otworzyć - Bezpieczny i łatwy w montażu - Możliwość montażu na motocyklach z bagażnikiem lub bez - Dla dzieci powyżej 9 miesięcy i o wadze do 22 kg - Regulowane szelki bezpieczeństwa i podnóżek - Łatwe mocowanie i zdejmowanie z roweru - Amortyzowany kątownik zapewniający wyjątkową amortyzację - Pasuje do rur ramy 28-40 mm (okrągły) - System mocowania nie może zaplątać się w kable w obszarze mocowania
Referencja: AX-2122500200

Wyróżniamy

Hamax opracowuje foteliki dziecięce najwyższej jakości, które pozwolą rodzicom bez obaw pedałować z dziećmi. Fotelik przeznaczony jest do przewożenia dzieci w wieku od 9 miesięcy do 6 lat na tylnej części roweru, w wygodny i całkowicie bezpieczny sposób. Fotelik jest również odchylany, co pozwala dziecku odpocząć podczas podróży.

Wyróżniamy

Hamax opracowuje foteliki dziecięce najwyższej jakości, które pozwolą rodzicom bez obaw pedałować z dziećmi. Fotelik przeznaczony jest do przewożenia dzieci w wieku od 9 miesięcy do 6 lat na tylnej części roweru, w wygodny i całkowicie bezpieczny sposób. Fotelik jest również odchylany, co pozwala dziecku odpocząć podczas podróży.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.