Twój koszyk

Lampa przednia Finna, białe światło

PVR 74,71 zł
61,69 zł
Oszczędzasz: 17%
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Przednia lampa Finna z technologią LED do oświetlania miejskich tras. Dzięki niewielkim rozmiarom i wadze można je zawsze nosić przy sobie i maksymalnie je wykorzystać. Cechy: - Stały poziom jasności - Alarm końca ładowania - Wskaźnik ładowania, niskiego poziomu naładowania baterii i pełnego naładowania - 2 tryby: stały i migający - Ładowanie przez USB lub gniazdko sieciowe (*wymagany zasilacz) - Szeroki kąt widoczności - Płaszcz przeciwdeszczowy
Referencja: FA-FNNLD01

Wyróżniamy

W mieście z rowerem równie ważne jest widzieć, jak być widzianym, dlatego Finna Cycles zaprojektowała światła w technologii LED, aby oświetlać miejskie trasy. W tym przypadku bardzo praktyczna i ekonomiczna lampka przednia, która pozwoli na pełną bezpieczną jazdę rowerem, gwarantując dobrą widoczność.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu?Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

W mieście z rowerem równie ważne jest widzieć, jak być widzianym, dlatego Finna Cycles zaprojektowała światła w technologii LED, aby oświetlać miejskie trasy. W tym przypadku bardzo praktyczna i ekonomiczna lampka przednia, która pozwoli na pełną bezpieczną jazdę rowerem, gwarantując dobrą widoczność.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.