- 36%

Lampa przednia XLC High LED Triton 3X CL-F03

PVR 60,46 zł
38,65 zł
Oszczędzasz: 36%
Ten produkt jest tymczasowo niedostępny.Wybierz rozmiar
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Lampa przednia XLC High LED Triton 3X 3W CL-F03 charakteryzująca się technologią LED, lekka, ale kompaktowa konstrukcja z solidną i wodoodporną obudową z tworzywa sztucznego. Czas pracy w trybie przerywanym wynosi 50 godzin, a w trybie stałym 25 godzin. Zawiera wspornik do kierownicy o średnicy Ø 25,4 mm - 31,8 mm, łatwy w montażu bez użycia narzędzi. W zestawie znajdują się także 2 baterie AAA. To osobiste światło bezpieczeństwa zapewnia światło z 3 przezroczystych, białych diod LED, które zapewniają widoczność do 500 m. z dala. -3 diody LED: dioda LED, która zużywa mniej prądu i działa dłużej. Aby uzyskać optymalne oświetlenie w tym reflektorze należy zastosować 3 diody LED.
Referencja: XC-2500210200

Opinia eksperta

Projektor XLC wyprodukowany z doskonałą konstrukcją i elementami najwyższej jakości. XLC Triton oferuje wysoką wydajność dzięki trzem diodom LED o długim czasie świecenia.

Opinia eksperta

Projektor XLC wyprodukowany z doskonałą konstrukcją i elementami najwyższej jakości. XLC Triton oferuje wysoką wydajność dzięki trzem diodom LED o długim czasie świecenia.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu. Na zwrot masz do 365 dni. Możesz dokonać tego w zakładce "Moje konto" i wystąpić o zwrot produktu. Wszystkie szczegóły znajdziesz tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.