Łańcuch Abus Iven 8210 110 cm

PVR 298,21 zł
245,77 zł
Oszczędzasz: 18%
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Łańcuch Abus Iven Chain 8210 polecany jest do zabezpieczania wysokiej jakości rowerów w miejscach o średnim ryzyku kradzieży. Jest bardzo łatwy i szybki w użyciu, ponieważ im dłuższa linka, tym łatwiej przypiąć rower do stałego obiektu. Charakterystyka: - Wymiary: 8 mm x 110 cm (szer. x dł.) - Waga: 2497 g - Poziom bezpieczeństwa: 10 - Średni - Przeznaczenie: wysokiej jakości rowery w miejscach o średnim ryzyku kradzieży Technologia i wyposażenie: - Łańcuch mocnych Kwadratowe ogniwa 8 mm, z nową, funkcjonalną i trwałą, wysoce elastyczną osłoną z siatki zapobiegającą uszkodzeniu lakieru roweru - Łańcuch, korpus i inne elementy wykonane ze specjalnie utwardzanej stali - Korpus ergonomicznego zamka pokryty technologią SoftCase, który oferuje dużą odporność na uderzenia - Wysokiej jakości bębenek dla lepszej ochrony przed manipulacją - Zamek jest dostarczany z 2 kluczami Wsparcie transportowe: - Do transportu zaleca się stosowanie toreb ramowych ST 2200 i ST 2250 (dla długości 85 cm)
Referencja: AB-4003318551536

Wyróżniamy

Łańcuch Abus Iven jest szczególnie praktyczny do wygodnego i szybkiego mocowania roweru, ponieważ wystarczy zapiąć tylko jeden koniec łańcucha.

Wyróżniamy

Łańcuch Abus Iven jest szczególnie praktyczny do wygodnego i szybkiego mocowania roweru, ponieważ wystarczy zapiąć tylko jeden koniec łańcucha.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.