Łańcuch Abus Ivera 7210 110 cm

227,87 zł
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Łańcuch Abus Ivera Chain 7210 polecany jest do zabezpieczania wysokiej jakości rowerów w miejscach o średnim ryzyku kradzieży. Jest bardzo łatwy i szybki w użyciu, gdyż im dłuższa linka, tym łatwiej przypiąć rower do nieruchomego obiektu. Cechy: - Wymiary: 7 mm x 110 cm (szerokość x długość) - Waga: 1680 g - Poziom bezpieczeństwa: 8 - Podstawowy - Zastosowanie: wysokiej jakości rowery w miejscach o średnim ryzyku kradzieży Technologia i wyposażenie: - Łańcuch mocny 7 mm kwadratowe ogniwa, z nową, funkcjonalną i trwałą, wysoce elastyczną osłoną z siatki zapobiegającą uszkodzeniom lakieru roweru - Łańcuch, korpus i inne elementy wykonane ze specjalnie hartowanej stali - Zabezpieczenie przed kradzieżą z miękką powłoką zapobiegającą uszkodzeniom lakieru roweru rower - Automatyczna wkładka Abus z zabezpieczeniem przed przewierceniem i łatwością obsługi dzięki dwustronnemu kluczowi - 2 klucze w zestawie z zabezpieczeniem przed kradzieżą Wsparcie transportowe: - Do transportu zalecane jest użycie toreb na ramę ST 2200, ST 2250 i ST 2012 (dla długości 85cm) - Ivera RBU: uchwyt do łatwego montażu z metalowym kołnierzem na profilach okrągłych i nieokrągłych o średnicy ramy 20-42 mm lub na zamknięciu sztycy podsiodłowej - Wspornik dostępny osobno
Referencja: AB-4003318551420

Wyróżniamy

Łańcuch Abus Ivera jest szczególnie praktyczny do wygodnego i szybkiego zabezpieczenia roweru, ponieważ wystarczy zamknąć tylko jeden koniec łańcucha.

Wyróżniamy

Łańcuch Abus Ivera jest szczególnie praktyczny do wygodnego i szybkiego zabezpieczenia roweru, ponieważ wystarczy zamknąć tylko jeden koniec łańcucha.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.