Twój koszyk

Łańcuch Abus Ivera 7210 85 cm

205,56 zł
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Łańcuch Abus Ivera Chain 7210 polecany jest do zabezpieczania wysokiej jakości rowerów w miejscach o średnim ryzyku kradzieży. Jest bardzo łatwy i szybki w użyciu, gdyż im dłuższa linka, tym łatwiej jest przypiąć rower do nieruchomego obiektu. Cechy: - Wymiary: 7 mm x 85 cm (szerokość x długość) - Waga: 1280 g - Poziom bezpieczeństwa: 8 - Podstawowy - Zastosowanie: wysokiej jakości rowery w miejscach o średnim ryzyku kradzieży Technologia i wyposażenie: - Łańcuch mocny 7 mm kwadratowe ogniwa, z nową, funkcjonalną i trwałą, wysoce elastyczną osłoną z siatki zapobiegającą uszkodzeniom lakieru roweru - Łańcuch, korpus i inne elementy wykonane ze specjalnie hartowanej stali - Zabezpieczenie przed kradzieżą z miękką powłoką zapobiegającą uszkodzeniom lakieru roweru rower - Automatyczna wkładka Abus z zabezpieczeniem przed przewierceniem i łatwością obsługi dzięki dwustronnemu kluczowi - 2 klucze w zestawie z zabezpieczeniem przed kradzieżą Wsparcie transportowe: - Do transportu zalecane jest użycie toreb na ramę ST 2200, ST 2250 i ST 2012 (dla długości 85cm) - Ivera RBU: uchwyt do łatwego montażu z metalowym kołnierzem na profilach okrągłych i nieokrągłych o średnicy ramy 20-42 mm lub na zamknięciu sztycy podsiodłowej - Wspornik dostępny osobno
Referencja: AB-4003318551413

Wyróżniamy

Łańcuch Abus Ivera jest szczególnie praktyczny do wygodnego i szybkiego zabezpieczenia roweru, ponieważ wystarczy zamknąć tylko jeden koniec łańcucha.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu?Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Łańcuch Abus Ivera jest szczególnie praktyczny do wygodnego i szybkiego zabezpieczenia roweru, ponieważ wystarczy zamknąć tylko jeden koniec łańcucha.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.