Twój koszyk

Ławka skośna pojedyncza WOD

1 936,87 zł
Kup ten produkt i zbierz 447 punktów
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Ławka skośna Singular WOD ma anatomiczne siedzisko i regulowane oparcie, a dzięki sworzniom szybkiej regulacji można ją łatwo dopasować do każdego sportowca i dowolnego ruchu. Ma idealny rozmiar i wagę dla każdego rodzaju instalacji. Dzięki 4 regulowanym wysokościom: od 0 do 88 stopni w oparciu o oparcie i aż do 3 pozycji siedziska, co daje wyjątkową swobodę wykonywania wielu ćwiczeń. Cechy: - Stopnie regulacji: 0 - 88 stopni - Wymiary całkowite: 141 x 69 x 46,5 cm - Materiał: rura stalowa z antypoślizgową tapicerką i wypełnieniem z pianki o wysokiej intensywności - Waga: 42 kg - Maksymalne obciążenie: 700 kg - Wyściółka Gęstość: 60 mm
Referencja: SWO-SW_EQF0100A040000N

Wyróżniamy

Trening z całkowitą swobodą dzięki dwóm regulowanym strefom zarówno na oparciu, jak i siodełku.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Trening z całkowitą swobodą dzięki dwóm regulowanym strefom zarówno na oparciu, jak i siodełku.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.