Legginsy kompresyjne 2XU Recovery z długą siateczką, czarnym, matowym czarnym logo

549,95 zł

Rozmiar

Wybierz rozmiar
Wybierz rozmiar
Wybierz rozmiar
Wybierz rozmiar
Wybierz rozmiar
Ten produkt jest tymczasowo niedostępny.Wybierz rozmiar
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Legginsy kompresyjne 2XU Recovery, długie legginsy dla sportowców wymagających większej mocy i wsparcia. Wykorzystuje technologię PWX FLEX, aby zapewnić optymalną elastyczność i ruch na przednim panelu, oraz PWX WEIGHT, aby zapewnić dodatkowe wsparcie ścięgnom podkolanowym, mięśniom czworogłowym, odwodzicielom i pośladkom na tylnym panelu. Zmniejsza zmęczenie i uszkodzenia mięśni. Nadaje się do stosowania pod zestawem zarówno podczas treningu, jak i podczas zawodów. Płaskie szwy. Ochrona przeciwsłoneczna UPF50+. Legginsy kompresyjne Long Mesh 2XU Recovery: PWX Po szeroko zakrojonych badaniach i przy udziale najlepszych sportowców i instytutów sportowych na świecie, 2XU wprowadza na rynek PWX, kolekcję wysokiej jakości tkanin kompresyjnych zaprojektowanych tak, aby zapewnić moc, wagę i elastyczność w doskonałej równowadze. Tkanina PWX zawiera wysokiej jakości przędze elastomerowe o doskonałej jakości okrągłej strukturze dzianiny, która umożliwia rozciągnięcie 360 stopni przy niezrównanej mocy i elastyczności. 2XU Gradual Compression Technologia 2XU Gradual Compression zapewnia regulowane ciśnienie we wszystkich elementach odzieży, aby zapewnić lepszą wydajność podczas ćwiczeń i po nich. Poprawiając krążenie poprzez zwiększoną funkcję żylną, bardziej natleniona krew jest dostarczana do mięśni, które jej najbardziej potrzebują. Jednocześnie produkty uboczne powstające podczas ćwiczeń, takie jak kwas mlekowy, są wydalane z mięśni, co zmniejsza zmęczenie i skraca czas regeneracji. Skład: 80% nylon, 20% elastan
Referencja: 2X-9336340039938-C

Wyróżniamy

Siatka 2XU przeznaczona wyłącznie do utrzymania mięśni podczas zawodów lub ich regeneracji po ich zakończeniu.

Wyróżniamy

Siatka 2XU przeznaczona wyłącznie do utrzymania mięśni podczas zawodów lub ich regeneracji po ich zakończeniu.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.