Twój koszyk

Lewa dźwignia hamulca Shimano Dura-Ace Di2

PVR 2 253,08 zł
2 005,93 zł
Oszczędzasz: 11%
Kup ten produkt i zbierz 462 punktów
Ten produkt jest tymczasowo niedostępny.Wybierz rozmiar
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Lewa dźwignia hamulca Shimano Dura-Ace Di2 zapewnia nowy poziom komfortu i kontroli w kolarstwie szosowym. Dzięki najszybszej bezprzewodowej zmianie przełożeń na rynku i jeszcze bardziej precyzyjnej modulacji hamulca, Dura-Ace na nowo definiuje wydajność. Teraz, dzięki technologii hamulca SERVO WAVE ACTION, nowa dźwignia hamulca Dura-Ace ST-R9270 oferuje modulację i kontrolę jak nigdy dotąd. Bezprzewodowa zmiana przełożeń pozwala zachować schludny wygląd roweru, oferując jednocześnie najszybszą i najbardziej precyzyjną zmianę przełożeń. Wszystko to kryje się w dźwigni podwójnego sterowania, w której zastosowano najbardziej zaawansowane materiały, aby zapewnić lekkość i wyrafinowaną ergonomię, która zapewnia komfort i kontrolę w najbardziej wymagających warunkach. Cechy: - Zastosowanie: Droga - Przejrzysty wyświetlacz: połączenie bezprzewodowe poprawia estetykę roweru, zachowując jednocześnie niezwykle szybką zmianę przełożeń - Żywotność baterii 1,5 do 2 dzięki łatwym bateriom CR1632 do manetek - Konstrukcja o niespotykanej ergonomii udoskonalona opiniami zawodowych rowerzystów - Podwyższona szczyt dźwigni poprawia ergonomię, natomiast dłuższy korpus dźwigni zwiększa wsparcie dłoni - Kompatybilny z przyciskami zmiany biegów satelitarnej - Technologia SERVO WAVE optymalizuje kontrolę hamulca szczękowego - Lżejsze, płynniejsze działanie dźwigni - Poprawiona modulacja dzięki rozszerzonej strefie kontroli hamowania - Zaawansowane materiały - Dźwignia hamulca z włókna węglowego i osprzęt z tytanu - Kompatybilne z połączeniem z kablem (do zastosowań w rowerach elektrycznych)
Referencja: ISTR9270LE

Wyróżniamy

Wszystko to mieści się w DŹWIGNI PODWÓJNEGO STEROWANIA, która wykorzystuje najbardziej zaawansowane materiały, aby zapewnić lekkość i wyrafinowaną ergonomię, która zapewnia komfort i kontrolę w najbardziej wymagających warunkach.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Wszystko to mieści się w DŹWIGNI PODWÓJNEGO STEROWANIA, która wykorzystuje najbardziej zaawansowane materiały, aby zapewnić lekkość i wyrafinowaną ergonomię, która zapewnia komfort i kontrolę w najbardziej wymagających warunkach.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.