- 20%

Lewa dźwignia zmiany biegów SRAM X4 3V Trigger Index (przód) MTB

PVR 64,78 zł
51,61 zł
Oszczędzasz: 20%
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Manetka SRAM X4 3V Trigger ma nową, mniejszą, lżejszą i bardziej kompaktową konstrukcję, zapewniającą precyzyjną i niezawodną pracę przy 10 biegach. Wyposażony w technologię napędu 1:1 firmy SRAM, która jest lepsza pod względem konstrukcyjnym. Każda jednostka linki, którą pociągniesz, przesuwa przerzutkę o tę samą wartość. Napęd pozostaje precyzyjny i płynny nawet w najbardziej niesprzyjających warunkach, takich jak błoto, kamienie czy korzenie. Jest to niezawodna, tolerowana i bardzo łatwa w konfiguracji i regulacji gałka zmiany biegów. Zacisk Matchmaker X upraszcza konfigurację kierownicy. Z technologią X-Avocation zapewniającą precyzyjną i niezawodną pracę z 10 prędkościami. Zero Loss oznacza zerową utratę wydajności linki po naciśnięciu dźwigni, natychmiastową i precyzyjną zmianę biegów. Cechy: - Waga: 250 g - Prędkości: 2x10 - Kompatybilność: Przerzutki SRAM Exact Avocation, Przerzutki Double SRAM
Referencja: SR-00.7015.093.020

Opinia eksperta

Dźwignia zmiany biegów SRAM X4 3V do rowerów MTB jest wysoce zalecana dla amatorów i początkujących użytkowników, którzy oczekują komfortu, bezpieczeństwa i niezawodności dźwigni zmiany biegów bez nadmiernych kosztów.

Opinia eksperta

Dźwignia zmiany biegów SRAM X4 3V do rowerów MTB jest wysoce zalecana dla amatorów i początkujących użytkowników, którzy oczekują komfortu, bezpieczeństwa i niezawodności dźwigni zmiany biegów bez nadmiernych kosztów.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu. Na zwrot masz do 365 dni. Możesz dokonać tego w zakładce "Moje konto" i wystąpić o zwrot produktu. Wszystkie szczegóły znajdziesz tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.