Twój koszyk

- 31%

Licznik przebiegu Sigma BC 8.0 WL ATS

PVR 194,44 zł
133,88 zł
Oszczędzasz: 31%
Kup ten produkt i zbierz 30 punktów
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Licznik przebiegu Sigma BC 8.0 WL ATS to zaawansowana brama do świata oryginałów SIGMA. Twój kompaktowy i wytrzymały towarzysz długich wycieczek rowerowych może spełniać osiem najważniejszych funkcji. Będziesz mógł monitorować swoją aktualną prędkość, a bezprzewodowy BC 8.0 WL podaje także średnią prędkość i całkowity czas jazdy. Duży przycisk umożliwia łatwe przełączanie między zegarem, czasem jazdy, dystansem całkowitym i dystansem podróży. Na wakacjach, w drodze do pracy lub szkoły ten komputer rowerowy spełnia wszystkie Twoje zaawansowane potrzeby. Zwiększ prędkość w drodze do pracy lub szkoły. Cechą szczególną BC 8.0 WL jest ciągłe porównywanie aktualnej i średniej prędkości. Porównanie jest pokazane za pomocą strzałki: Jeśli jest skierowana w górę, jesteś szybszy niż Twoja średnia. Jeśli jest skierowany w dół, jest wolniejszy. Cechy: - Transmisja bezprzewodowa kodowana ATS - Zasięg między nadajnikiem a komputerem rowerowym do 70 cm - Automatyczny start/stop z limitem czasu wynoszącym 1 godzinę - Regulowany interwał konserwacji (przez dealera) - Prędkość - Średnia prędkość - Porównanie aktualnej prędkości ze średnią prędkość - Dystans - Całkowity dystans - Czas podróży - Całkowity czas podróży - Zegar (12/24 godziny) - Zasilanie bateryjne - Wodoodporność
Referencja: SG-59573

Wyróżniamy

Ikony sprawiają, że komputer rowerowy jest wyjątkowo łatwy do odczytania.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Ikony sprawiają, że komputer rowerowy jest wyjątkowo łatwy do odczytania.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.