Twój koszyk

- 26%
Technologie
Zrównoważony rozwój
Oszczędność wody
Materiały z recyklingu
Zmniejszenie emisji CO2

Lina pojedyncza Mammut Crag Classic 9,8 mm 60 m pomarańczowo-biała

PVR 865,14 zł
644,31 zł
Oszczędzasz: 26%
Kup ten produkt i zbierz 148 punktów
Najlepsza cena online
Ten produkt nie podlega zwrotowi
Zobacz więcej produktów z:
Technologie
Zrównoważony rozwój
Oszczędność wody
Materiały z recyklingu
Zmniejszenie emisji CO2
Lina pojedyncza Mammut Crag Classic o grubości 9,8 mm to klasyk wśród lin pojedynczych Mammut, jest bardzo wszechstronna, dzięki czemu można jej używać zarówno do wspinaczki sportowej, jak i tradycyjnej. Ta wysokiej jakości lina łączy sprawdzone właściwości słynnej liny Infinity firmy Mammut z idealną równowagą średnicy, lekkości i obsługi. Charakterystyka: - Długość: dostępna w długościach 50, 60, 70 m - Produkt z certyfikatem Bluesign - Klasyczna obróbka liny - Klasyczny krój - Współczynnik pokrycia liny: 38% - Zrzuty UIAA (pojedyncza lina 80 kg): 7 - 8 - Rozciągnięcie pierwszego zrzutu: 32,7% - Siła uderzenia: 9 - Średnica: 9,8 mm - Test UIAA na sucho: 46% - Rozciągnięcie statyczne pojedynczej liny: 8% - Znak środka - Bez PFC *Ten przedmiot nie podlega zwrotowi, chyba że produkt jest wadliwy. Technologie: - bluesign Certyfikat bluesign idzie o krok dalej niż oznakowanie ekologiczne. Ze względu na globalne podejście tego standardu branżowego wzięto pod uwagę nie tylko bezpieczeństwo konsumenta końcowego, ale także inne aspekty, w tym higienę pracy, emisje do wody i do powietrza. Oprócz tych ważnych aspektów, zasada ochrony zasobów odgrywa główną rolę w certyfikacie bluesign. Niezależny certyfikat bluesign gwarantuje, że cały łańcuch produkcyjny zawiera tylko komponenty i przechodzi tylko przez procesy, które są nieszkodliwe dla ludzi i środowiska.
Referencja: MM-2010-04270-02268-60

Wyróżniamy

Ta wielofunkcyjna lina ma tradycyjną konstrukcję, a jej proces produkcyjny i materiały zostały zatwierdzone przez bluesign.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Ta wielofunkcyjna lina ma tradycyjną konstrukcję, a jej proces produkcyjny i materiały zostały zatwierdzone przez bluesign.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!
Ze względów bezpieczeństwa i higieny nie ma możliwości zwrotu ani wymiany tego produktu.

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.