Twój koszyk

- 24%
Technologie
Zrównoważony rozwój
Oszczędność wody
Zmniejszenie emisji CO2

Lina pojedyncza Mammut Gym Classic Standard 9,5 mm 40 m czerwona

PVR 562,34 zł
428,03 zł
Oszczędzasz: 24%
Kup ten produkt i zbierz 98 punktów
Najlepsza cena online
Ten produkt nie podlega zwrotowi
Zobacz więcej produktów z:
Technologie
Zrównoważony rozwój
Oszczędność wody
Zmniejszenie emisji CO2
Lina pojedyncza Mammut Gym Classic Standard 9,5 mm i długości 40 m to klasyka wśród lin wspinaczkowych. Wszechstronny produkt pierwszej klasy z doskonałym połączeniem małej średnicy, niskiej masy i wysokiej wydajności. Lina bazuje na sprawdzonych właściwościach bestsellerowej liny Mammut Infinity. Zawsze ulubiony! Cechy: - Długość: 40 m - Aktywność: Wspinaczka - Marka centralna - Ekologia: bluesign, PFC Free - Waga: 59 g/m - Zalecane przy trudnościach w wspinaniu się po ścianach - Siła uderzenia: 8,8 kN - Stosunek rękawa: 40 - Wydłużenie przy 80kg : 8,8 - Wydłużenie przy pierwszym upadku: 33,8 - Upadki UIAA (pojedyncze 80 kg): 6-7 - Test na sucho UIAA: 46 *Ten artykuł nie przyjmuje zwrotów, z wyjątkiem przypadków, gdy produkt jest uszkodzony. Technologie: - Liny Classic Mammut Classic to uniwersalne liny niezawierające PFC, które zapewniają doskonałe osiągi na sali wspinaczkowej lub podczas wspinaczki po prawdziwej skalnej ścianie przy dobrej pogodzie. - bluesign Certyfikat bluesign wykracza o krok dalej niż bycie eko-etykietą. Ze względu na globalne podejście tej normy branżowej wzięto pod uwagę nie tylko bezpieczeństwo konsumenta końcowego, ale także inne aspekty, w tym higienę pracy, emisję do wody i emisję do powietrza. Oprócz tych ważnych aspektów, zasada ochrony zasobów odgrywa główną rolę w certyfikacie bluesign. Niezależny certyfikat bluesign gwarantuje, że cały łańcuch produkcyjny zawiera wyłącznie komponenty i przechodzi wyłącznie przez procesy nieszkodliwe dla ludzi i środowiska.
Referencja: MM-2010-04260-01286-40

Wyróżniamy

Szczególnie dobra lina dla początkujących, idealna do osiągania celów na siłowni wspinaczkowej.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Szczególnie dobra lina dla początkujących, idealna do osiągania celów na siłowni wspinaczkowej.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!
Ze względów bezpieczeństwa i higieny nie ma możliwości zwrotu ani wymiany tego produktu.

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.