Linka przerzutki Campagnolo Ergopower 2000 mm (10 szt.)

190,78 zł
Ten produkt jest tymczasowo niedostępny.Wybierz rozmiar
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Linka przerzutki Campagnolo Ergopower działa jako łącznik pomiędzy różnymi elementami manetki Campagnolo. Kable oddziałują tylko z komponentami, do których są podłączone. Kable Campagnolo posiadają wewnętrzne przewody ze stali nierdzewnej. Badania laboratoryjne wykazały, że opcja ta zapewnia niezrównaną płynność. Kable Campagnolo utrzymują stałą wartość tarcia 20-22 N w najbardziej krytycznym punkcie, na przykład po uruchomieniu linki. Dobrej jakości linka zmiany biegów zapewni płynniejsze działanie dźwigni, a także szybszą i bardziej precyzyjną zmianę biegów. Ten zestaw linek jest kompatybilny z systemami Campagnolo 9 i 10-biegowymi. Cechy: - Zastosowanie: droga. - Kompletny zestaw zamienny wewnętrznych linek przerzutki Campagnolo. - Kable ze stali nierdzewnej. - Wcześniej rozciągnięty. - Opakowanie zawiera 10 sztuk kabla
Referencja: CP-75732

Wyróżniamy

Wszystkie komponenty Campagnolo są częścią jednego zintegrowanego projektu. Każdy z elementów został zaprojektowany i wyprodukowany tak, aby doskonale współdziałał z pozostałymi elementami. Celem jest zapewnienie wyższej jakości wydajności.

Wyróżniamy

Wszystkie komponenty Campagnolo są częścią jednego zintegrowanego projektu. Każdy z elementów został zaprojektowany i wyprodukowany tak, aby doskonale współdziałał z pozostałymi elementami. Celem jest zapewnienie wyższej jakości wydajności.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.