Twój koszyk

Lodówka elektryczna Dometic CFF35 12/24V czarna

PVR 2 807,39 zł
2 439,48 zł
Oszczędzasz: 13%
Kup ten produkt i zbierz 563 punktów
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Lodówka Dometic CFF35 12/24 V ma elegancki wygląd, podwójnie otwieraną pokrywę i wydajne wnętrze do przechowywania. Obszerna izolacja, w którą wyposażony jest CFF 35, gwarantuje doskonałą wydajność chłodzenia. Cechy: - Całkowita pojemność 34 l zapewnia wygodne chłodzenie - Pokrywa z otworem po obu stronach dla łatwego dostępu - Energooszczędna konstrukcja zapewnia szybkie i doskonałe chłodzenie, nawet przy bardzo wysokich temperaturach zewnętrznych - Temperaturę można regulować w zakresie od +20°C do –18°C - Osiąga konieczne –18C w temperaturze otoczenia do +32C - Kompaktowa i solidna konstrukcja zapewniająca doskonałą obsługę i transport - Wymiary głębokości: 39,8 cm - Wymiary wysokości: 40,7 cm - Wymiary wysokości: Szerokość: 71,5 cm - Waga 17,20 kg
Referencja: DOM-9600024842

Wyróżniamy

Pasuje do wszystkich typów entuzjastów spędzania czasu na świeżym powietrzu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Pasuje do wszystkich typów entuzjastów spędzania czasu na świeżym powietrzu.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.