Twój koszyk

Lodówka elektryczna Dometic Combicool ACX3 40G czarna

1 596,19 zł
Kup ten produkt i zbierz 369 punktów
Ten produkt jest tymczasowo niedostępny.Wybierz rozmiar
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Lodówka Dometic Combicool ACX3 40G jest zasilana wszędzie tam, gdzie jej używasz, a ponadto masz możliwość korzystania ze standardowego zasilania na naboje gazowe. Wykonane z solidnej obudowy, eleganckiego wyglądu lub zintegrowanych uchwytów do przenoszenia. Cechy: - Zasilanie na naboje gazowe i napięcie 12 V DC lub 230 V AC - Cicha praca oznacza brak kłopotów - Atrakcyjny wygląd - Zawiera tackę na kostki lodu - Chłodzi środowisko do 30°C poniżej temperatury - Solidna obudowa z miejscem na maksymalnie 67 puszek lub 11 puszek 1,5 l butelki na stojąco - Trzystopniowa regulacja płomienia w trybie gazowym, regulacja termostatem na 230 V
Referencja: DOM-9600028414

Wyróżniamy

Ta lodówka absorpcyjna zapewnia maksymalną swobodę, dzięki czemu możesz wybrać miejsce, które najbardziej Ci odpowiada na piknik.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Ta lodówka absorpcyjna zapewnia maksymalną swobodę, dzięki czemu możesz wybrać miejsce, które najbardziej Ci odpowiada na piknik.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.