Twój koszyk

Lodówka elektryczna Dometic CoolFreeze CFX3 75DZ w kolorze czarnym

4 761,90 zł
Kup ten produkt i zbierz 1099 punktów
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Lodówka Dometic CoolFreeze CFX3 75DZ ma solidną konstrukcję zaprojektowaną do użytku w najtrudniejszych warunkach na zewnątrz, a poręczna aplikacja mobilna zapewnia kontrolę nad Dometic CFX3 na wyciągnięcie ręki. Podwójne schowki mają niezależną kontrolę temperatury, co zapewnia elastyczność użytkowania. Cechy: - Całkowita pojemność 74L - Lekka i trwała konstrukcja ExoFrame ze wzmocnionymi krawędziami z ramą ochronną i uchwytami ze stopu aluminium - Wydajna technologia chłodzenia kompresorowego VMSO3 skutecznie chłodzi w zakresie od +20C do –22C - Kolorowy wyświetlacz Wysoka rozdzielczość, łatwy do odczytania miękki -przyciski dotykowe pozwalają na łatwą kontrolę i monitorowanie pracy lodówki - aplikacja CFX3 umożliwia monitorowanie temperatury poprzez Wi-Fi lub Bluetooth oraz udostępnia historię pracy - Dynamiczny system ochrony akumulatora trzystopniowy zapobiega wyczerpaniu się akumulatora pojazdu lub pozwala na większą optymalizację zużycia przy dwóch akumulatorach - Podwójny schowek z niezależną regulacją temperatury, który umożliwia jednoczesne chłodzenie i zamrażanie - Wymiary głębokości: 49,5 cm - Wymiary wysokości: 47,2 cm - Wymiary szerokości: 89,2 cm - Waga: 27,8 kg
Referencja: DOM-9600025332

Wyróżniamy

Ta innowacyjna elektryczna przenośna lodówka pozwala zabrać ze sobą w podróż więcej ulubionych potraw i napojów.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Ta innowacyjna elektryczna przenośna lodówka pozwala zabrać ze sobą w podróż więcej ulubionych potraw i napojów.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.