Madform Cremy Gel Rozgrzewający krem w tubce 120ml.

72,05 zł
Ten produkt jest tymczasowo niedostępny.Wybierz rozmiar
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Madform Cremy Gel krem rozgrzewający, który jak sama nazwa wskazuje jest kremem rozgrzewającym. Środek rozszerzający naczynia krwionośne, który zwiększa przepływ krwi w obszarze zastosowania, dlatego ma dwa główne sposoby leczenia: sportowy i terapeutyczny. Z jednej strony jest to idealna formuła na przygotowanie mięśni i stawów przed uprawianiem sportu lub jakąkolwiek inną aktywnością fizyczną. Krem nie zastępuje rozgrzewki przed wysiłkiem fizycznym, ale stosowany w połączeniu z rozgrzewką fizyczną może pomóc zapobiec ewentualnym naciągnięciom lub przykurczom. Jako produkt terapeutyczny jest bardzo skuteczny w przypadku urazów przewlekłych (trwających dłużej niż 72 godziny), ponieważ należy je leczyć ciepłem. Dlatego CremyGel jest idealny na przewlekłe urazy, takie jak bóle krzyża, choroba zwyrodnieniowa stawów, reumatyzm itp.? Cała linia produktów jest testowana i posiada kod AEMPS (Hiszpańska Agencja Leków i Produktów Zdrowotnych). Dodatkowo produkt ten jako jeden z nielicznych na rynku nie piecze i nie powoduje podrażnień.
Referencja: MAD-241

Wyróżniamy

Cremy Gel jest środkiem rozszerzającym naczynia krwionośne, który zwiększa przepływ krwi w obszarze, w którym jest stosowany, i dlatego ma dwa główne aspekty: sportowy i terapeutyczny.

Wyróżniamy

Cremy Gel jest środkiem rozszerzającym naczynia krwionośne, który zwiększa przepływ krwi w obszarze, w którym jest stosowany, i dlatego ma dwa główne aspekty: sportowy i terapeutyczny.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.