698 produktów z

Mammut

698 produktówSortuj:Najbardziej popularneCena rosnącoCena malejąco
698 produktów

Firma Mammut jest międzynarodowym punktem odniesienia w rozwoju, produkcji i sprzedaży odzieży i sprzętu do alpinizmu i sportów na świeżym powietrzu, takich jak między innymi wspinaczka, alpinizm, trekking. Dzięki produktom w 100% wyprodukowanym w Szwajcarii, Mammut jest gwarancją jakości i niezawodności, dzięki wieloletniemu doświadczeniu i głębokiej znajomości dyscyplin sportowych, w których się specjalizuje.

Sukces firmy Mammut w ostatnich latach opiera się nie tylko na jej produktach optymalnie dostosowanych do rynku docelowego, ale także na doskonałych relacjach biznesowych ze specjalistycznymi detalistami i kompleksowej obsłudze klienta. Niemały wkład w sukces firmy pomnożył się wraz z coraz większym naciskiem na działania marketingowe, takie jak kampanie reklamowe, starannie zaprojektowane katalogi oraz współpraca z alpinistami, czynnymi i uznanymi profesjonalistami, a także organizacjami pokrewnymi.

W ten sposób mała rodzinna firma rozwinęła się w nowoczesną i innowacyjną firmę, pozycjonowaną jako jeden z głównych graczy w branży outdoorowej . Dzisiaj Mammut ma około 566 pracowników na całym świecie, filie w Niemczech, Norwegii, Japonii, Korei, Chinach i USA.


Kategorie powiązane z Mammut