Twój koszyk

Mammut płynny magnez 200 ml

PVR 51,91 zł
46,50 zł
Oszczędzasz: 10%
Kup ten produkt i zbierz 10 punktów
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Mammut 200 ml płynnego magnezu jest idealny na te momenty wspinaczki lub boulderingu, kiedy potrzebujesz dodatkowej przyczepności. Płynny magnez zachwyca długoterminową skutecznością, trwałością i niską emisją pyłu i został specjalnie opracowany do stosowania we wspinaczce w pomieszczeniach. Dodatkowo płynny magnez Mammut zawiera ponad 75% alkoholu, co zapewnia higienę w przestrzeniach wspólnego użytku. Cechy: Aktywność: Wspinaczka Niska emisja pyłu, opracowana specjalnie do pomieszczeń wspinaczkowych Wyprodukowano w UE Butelka 200 ml, 100% wodorotlenek węglanu magnezu Idealna jako sucha warstwa podstawowa zapewniająca doskonały chwyt
Referencja: MM-2050-00612-9001

Wyróżniamy

Jakob Schubert, wspinacz Mammut Pro Team i kwalifikant olimpijski, ufa Mammut Liquid Magnesium.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Jakob Schubert, wspinacz Mammut Pro Team i kwalifikant olimpijski, ufa Mammut Liquid Magnesium.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.