283 produktów z

Massi

283 produktówSortuj:Najbardziej popularneCena rosnącoCena malejąco
283 produktów

Marka Massi zaczęła być wprowadzana na rynek pod koniec lat 70-tych wraz z szeroką gamą produktów, która obejmowała komponenty takie jak łańcuchy, suporty , kasety czy korby, a także akcesoria takie jak buty , kaski rowerowe , odzież czy okulary i oczywiście rowery .

W 1997 roku firma rozpoczęła wdrażanie koncepcji Centrum CM, inicjując tym samym pierwsze eksporty, trwające do dziś.

Dziś Massi nadal jest firmą rodzinną, której przewodniczy drugie pokolenie, a trzecie pokolenie jest zintegrowane z jej organami zarządzającymi.

Massi jest obecny ze 100% własną dystrybucją w Hiszpanii, Anglii, Francji, Belgii, Andorze i Portugalii, chociaż ma również dystrybutorów i punkty sprzedaży w Ameryce i Azji.

Massi posiada duże zapasy wszystkich rodzajów produktów rowerowych i jest uważany za jednego z największych rzemieślników zajmujących się montażem rowerów na świecie i twórcę koncepcji zestawu.

W ostatnich latach Massi koncentrował się na rozwoju produktów pod parametrami, które wyznaczają potrzeby świata konkurencji. Cała technologia opracowana w celu osiągnięcia Mistrzostw Świata została zastosowana w nowych modelach zarówno rowerów, jak i komponentów i akcesoriów.


Kategorie powiązane z Massi