- 39%

Mechanizm korbowy Shimano Zee M640 10S 36T 170mm

PVR 809,96 zł
494,32 zł
Oszczędzasz: 39%
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Korba Shimano Zee M640 10V. 170 Tarcza łańcuchowa 36 68/73 mm, która zapewnia dużą wytrzymałość i trwałość podczas agresywnego stylu jazdy na rowerze (10 biegów, pojedyncza tarcza). Cechy korb Shimano Zee 10 V. Tarcza mechanizmu korbowego 170 36 68/73 mm: - Trwałe, dwuczęściowe ramię korby o grubych ściankach. - Wytrzymały wał stalowy. - Opcje specyfikacji: Wspornik dolny FC-M640 68/73 mm. Wspornik dolny FC-M645 83 mm. Kompatybilny z suportem Pressfit: 34D/36D/38D - Waga: 906 g.
Referencja: EFCM640CA6X

Wyróżniamy

W grupie osprzętu Shimano Zee zaprojektowano nowe komponenty przeznaczone dla początkujących w kolarstwie grawitacyjnym, z odrobiną doświadczenia Saint. Niezwykle mocny mechanizm korbowy i krótka klatka Shimano RD+ zapewniają doskonałe osiągi zarówno podczas jazdy swobodnej, jak i podczas zjazdów.

Wyróżniamy

W grupie osprzętu Shimano Zee zaprojektowano nowe komponenty przeznaczone dla początkujących w kolarstwie grawitacyjnym, z odrobiną doświadczenia Saint. Niezwykle mocny mechanizm korbowy i krótka klatka Shimano RD+ zapewniają doskonałe osiągi zarówno podczas jazdy swobodnej, jak i podczas zjazdów.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.